Polskie Kopanito All‑Stars Soccer w przyszłym roku trafi na PS4, Xboksa One i Wii U

Polskie Kopanito All-Stars Soccer w przyszłym roku trafi na PS4, Xboksa One i Wii U
marcindmjqtx

07.12.2015 17:10, aktual.: 05.01.2016 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jon Hare wymiękł ze zbiórką na Sociable Soccer. Dino Dini coś knuje, ale nie wiadomo co. Czemu więc to Polacy nie mieliby zgarnąć głównej nagrody w wyścigu po serca tęskniących za arcade'owym obliczem piłki nożnej?

Kopanito nie jest już żadnym kotem w worku. Autorzy od dawna pokazują ją na rozmaitych targach i pokazach. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że nie znam osoby, której ta sympatyczna piła nie przypadłaby do gustu. Zgarnęła nagrodę Grand Prix na tegorocznym Pixel Heaven, a na PGA uznano ją największym odkryciem targów.

Gra jest dostępna na Steamie w ramach Wczesnego dostępu, więc nie musicie wierzyć mi na słowo. Jest również ciągle rozwijana. Prosta, ale nie prostacka wydaje się powodem, dla którego dawno temu ktoś wymyślił słówko grywalność. I na pewno nie stoi na straconej pozycji w starciu z niegdysiejszymi gigantami, którzy zbierają się do powrotów.

Zwłaszcza, że w przyszłym roku może być o niej głośniej. Autorzy zapowiedzieli właśnie, że trafi wtedy na PS4, Xboksa One oraz Wii U. Mając na koncie kilka meczów, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że czekam na tę wersję bardziej, niż na cokolwiek co mogą upichcić Jon Hare i Dino Dini. No, chyba, że panowie połączą siły...

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)