Polskie gry przecenione na Nintendo Switch

Polskie gry przecenione na Nintendo Switch

Polskie gry przecenione na Nintendo Switch
Adam Bednarek
13.11.2020 12:33, aktualizacja: 02.03.2022 09:09

Jak uprzyjemnić sobie życie w piątek trzynastego? Na przykład kupując na promocji polskie gry w wersji na Switcha. Można sporo zaoszczędzić.

Cyfrowe wersje gier na Switchu są regularnie przeceniane, ale nie zawsze w promocji są polskie produkcje. A najnowszy rzut przecen właśnie takie tytuły nam oferuje. 

Na przykład nagrodzone Paszportem Polityki "We. The Revolution" kupimy teraz za 19,60 zł - to aż 75 proc. zniżka. 60 proc. obniżką objęte zostało bazujące na utworach Kafki "Metamorphosis", które obecnie kosztuje ok. 45 zł. 

Jest jeszcze "This War of Mine: Complete Edition", które również znajdziemy w 75 proc. promocji - przez co z konta ubędzie jedynie 37,49 zł. 

Na wyprzedaży pojawiło się też "Help Will Come Tomorrow", wydawany przez polski Klabater. Tytuł "nawiązuje narracyjnie do produkcji studia Polyslash – We.The Revolution", a jego cena wynosi 16 zł. Tak jak w "We. The Revolution" tematem była rewolucja francuska, tak tutaj temat krąży wokół tej bolszewickiej. 

Z innych, "niepolskich" gier w promocji warto zwrócić uwagę na kosztujące 8 zł "ABZÛ" czy ciachnięty 72 proc. zniżką zestaw dwóch pierwszych części "Syberii" - teraz tylko 41,72 zł. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)