Polskie eliminacje FIFA Interactive World Cup 2009!

Strona głównaPolskie eliminacje FIFA Interactive World Cup 2009!
08.01.2009 12:36
Polskie eliminacje FIFA Interactive World Cup 2009!
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Fani wirtualnej piłki nożnej powinni zwrócić uwagę na informację prasową, którą zamieszczamy w rozwinięciu wpisu. 21 lutego, w Warszawie, odbędą się polskie eliminacje do FIFA Interactive World Cup 2009. Wydarzenie tym większe, że będą to jedyne takie eliminacje rozegrane w Polsce. Jeśli więc chcecie powalczyć o swoje szanse na zaistnienie na światowej scenie, to musicie tam być.

Maciej Kowalik

Już 21 lutego w Warszawie odbędą się jedyne w Polsce eliminacje do międzynarodowego turnieju w grę FIFA 09 na PLAYSTATION 3 - FIFA Interactive World Cup 2009!

Polskie eliminacje w grę FIFA 09 rozgrywane na PLAYSTATION 3 odbędą się w lutym w hali sportowej Arena Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w Warszawie. Zwycięzca tych rozgrywek będzie reprezentował Polskę w Wielkim Finale, w którym nagrodą główną jest 20 tysięcy dolarów oraz samochód Kia Soul. Dwóch kolejnych zawodników na podium otrzyma odpowiednio 5 tysięcy i tysiąc dolarów. Oprócz eliminacji w hali Arena Ursynów, zawodnicy mogą uczestniczyć w eliminacjach on-line, które rozpoczęły się 1 października 2008 roku, gdzie do finału przejdzie trzynastu graczy z całego świata, w tym pięciu z Europy. Aby wziąć udział w eliminacjach on-line należy posiadać konto na PLAYSTATION Network. Więcej informacji o eliminacjach do FIWC znajduje się na stronie www.fifa.com/FIWC.

- Fakt organizacji po raz drugi, oficjalnych eliminacji FIFA Interactive World Cup 2009 w Polsce, traktujemy jako prawdziwe wyróżnienie przez organizację FIFA. Nie jest łatwo znaleźć się w grupie oficjalnych organizatorów tego przedsięwzięcia. Cieszymy się, że ponownie oddamy w ręce wszystkich fanów piłki nożnej wydarzenie pełne sportowych emocji. Dodatkowo, przygotowywany scenariusz i dobór atrakcji pozwoli na to, aby każdy z odwiedzających znalazł coś interesującego dla siebie. O szczegółach będziemy informować w kolejnych informacjach prasowych. - powiedział Tomasz Jarzębowski, Product Marketing Manager EA Sports na Europę Środkową i Wschodnią.

- FIFA Interactive Word Cup to wyjątkowe wydarzenie łączące w sobie sportową atmosferę rozgrywek z atrakcjami przybliżającymi niezwykły świat multimedialnej rozrywki PlayStation. Cieszymy się, że już po raz drugi dano nam szansę zorganizować je dla naszych graczy. - powiedział Maciej Kmiołek, Dyrektor Marketingu Sony Computer Entertainment Polska, dystrybutora PlayStation.

FIFA Interactive World Cup to turniej wirtualnej piłki nożnej, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt krajów z całego świata. Celem wydarzenia jest wyłonienie najlepszego na świecie gracza w grę piłkarską FIFA. W poprzedniej edycji o miejsce w finale walczyli gracze z 32 państw. Do pierwszych polskich eliminacji, które miały miejsce rok temu, zgłosiło się pięciuset sześćdziesięciu zawodników. Zwycięzcą został Karol Rogaczewski ze Smętowa Granicznego, który reprezentował Polskę w Wielkim Finale w Berlinie. Eliminacje do tegorocznego finału FIFA Interactive World Cup odbyły się już w Australii, Nowej Zelandii, Indiach, Czechach i na Węgrzech.

326966114628753450
Udostępnij:
Komentarze (0)