Polskie Basement Crawl gotowe do premiery na PlayStation 4

Polskie Basement Crawl gotowe do premiery na PlayStation 4

Polskie Basement Crawl gotowe do premiery na PlayStation 4
marcindmjqtx
22.01.2014 12:06, aktualizacja: 08.01.2016 13:30

Jeszcze w styczniu przekonamy się czy unowocześnianie mechaniki Bombermana w otoczce rodem z horroru wystarczy do podbicia serc graczy.

To dobry moment na premierę - wydawcy póki co nie zasypują PS4 kolejnymi grami, Don't Starve dostępne w PlayStation Plus miało już swoje 5 minut, a Bloober Team swoją produkcją atakuje w ciekawą niszę - arcade'ową zabawę dla wielu osób. W komunikacie prasowym czytamy:

[...]staniesz przeciwko 4 graczom lokalnie lub zmierzysz się aż z 8 osobami w meczu online. Będziesz mógł wybrać pomiędzy 4 różniącymi się od siebie klasami postaci i walczyć na 9 arenach. Zależnie od miejsca i klasy będziesz musiał opracować nową taktykę i przyjąć inny styl rozgrywki. Na grę wpływ mają również unikalne zestawy bomb i bonusów dla każdej z postaci. Jeśli mechanika zda egzamin, to czerpiąca klimat z horrorów oprawa może być dodatkowym plusem, ale najważniejsza jednak jest rozgrywka. Musi wciągać, napędzać rywalizację i jednocześnie chronić graczy przed monotonią. Czy Basement Crawl uda się zostać imprezowym hitem? Przekonamy się 29 stycznia, kiedy gra trafi do sprzedaży w cenie 9,99 Euro. W piątek będziemy natomiast mądrzejsi o wideo prezentujące rozgrywkę.

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)