Polski oddział Nintendo oficjalnie o Wii MotionPlus i Wii Sports Resort

Polski oddział Nintendo oficjalnie o Wii MotionPlus i Wii Sports Resort24.04.2009 18:06
Polski oddział Nintendo oficjalnie o Wii MotionPlus i Wii Sports Resort
marcindmjqtx

Ach te prasówki od polskiego oddziału Nintendo (a w zasadzie firmy Sokrativ) - zawsze poprawiają humor. Tym razem czeka na Was mocno erotyczna porcja informacji, w tym stapianie się z wirtualną osobowością i zaangażowanie w grę całego ciała (w tym prawie niezauważalny ruch nadgarstka lub skłony ciała graczy). Aż przez moment zapomniałem, że to tylko zapowiedź Wii Sports Resort - oczekiwanej z napięciem kontynuacji gry Wii Sports oraz Wii MotionPlus, który sprawi, iż sterowanie grami wspierającymi Wii MotionPlus będzie precyzyjnym jak nigdy dotąd. Koniecznie zapoznajcie się z pełną informacją prasową w rozwinięciu wpisu.

Fanom Wii zabraknie tego lata tchu nie tylko z powodu upałów. Nintendo bowiem wprowadzi na rynek dwie z niecierpliwością już oczekiwane nowości na swoją sterowaną ruchem ciała konsolę stacjonarną: Wii MotionPlus i grę Wii Sports Resort, które w życie wszystkich miłośników konsolowej rozrywki wprowadzą jeszcze więcej rozmachu. 12-go czerwca na rynku europejskim pojawi się Wii MotionPlus - dodatek do Wii Remote, który jeszcze bardziej precyzyjnie przeniesie ruchy graczy na ekran. Jak bardzo to ulepszone sterowanie wpłynie na jakość gry, przekonać się będzie można już od 24-go lipca. Tego dnia na rynku pojawi się gra Wii Sports Resort - oczekiwana z napięciem kontynuacja gry Wii Sports, znajdującej się w każdym opakowaniu z konsolą Wii. Również Wii Sports Resort pojawi się na rynku jako bundle: do nowej gry dołączo-ne zostanie Wii MotionPlus.

Wii MotionPlus poprawia efektywność Wii Remo-te i czujników ruchu kontrolera. Aby korzystać z tego ulepszenia gracze muszą jedynie podłą-czyć to nowe akcesorium do portu bezprzewodo-wego kontrolera. Ten nowy dodatek sprawi, iż sterowanie grami wspierającymi Wii MotionPlus będzie precyzyjnym jak nigdy dotąd. Nawet prawie niezauważalny ruch nadgarstka lub skłony ciała graczy transmitowane są z największą pre-cyzją na ekran telewizora. Jak nigdy dotąd gra-cze będą mogli stapić się z ich wirtualną osobowością i zagłębić w fabułę gry. Do pier-wszych gier wykorzystujących Wii MotionPlus oprócz Wii Sports Resort wydanej przez Ninten-do należą również Virtua Tennis 2009 wydana przez SEGA oraz Grand Slam Tennis i Tiger Woods PGA Tour 10, obie wydane przez EA. Sportowa rozrywka na konsoli zdobywa dzięki Wii Sports Resort i przejętemu od poprzedniej wersji gry intuicyjnemu sterowaniu absolutnie nowy wymiar. Tytuł oferuje pełną paletę interesujących spor-towych aktywości, wymagających od gracza zaan-gażowania w grę całego ciała. Obojętnie, czy jest to jazda na skuterze wodnym, walka na mie-cze, zabawa z freezbee czy  inne sporty - gra-cze mogą teraz doznać nieznanej im dotąd pre-cyzji. Początkujący gracze będą tak samo łatwo mogli korzystać z tej ulepszonej techniki jak wytrawni konsolowi sportowcy.

„Ten kto kiedykolwiek grał na konsoli Wii, na pewno dobrze pamięta moment, w którym odkrył jej intuicyjne sterowanie i zrozumiał jak nieprawdopodobne i nowatorskie poczucie gry takowe umożliwia” - powiedział Laurent Fischer, Managing Director, Marketing & PR,Nintendo of Europe. „Wii MotionPlus ponownie wywoła to uczucie przenosząc gameplay na nowy poziom realizmu. Wii Sports Resort natomiast, otwiera przed graczami możliwość rzucenia się w wir zabawy, jaką oferuje pakiet niesamowicie roz-rywkowych gier. Zostały one stworzone tylko i wyłącznie po to, by wykorzystać wszystkie moż-liwości tej fascynującej nowej technologii”, dodał Fischer.

326853960936089879
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)