Polski horror Kholat działa już na Unreal Engine 4

Strona głównaPolski horror Kholat działa już na Unreal Engine 4
19.08.2014 11:52
Polski horror Kholat działa już na Unreal Engine 4
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Zakorzeniona w prawdziwych wydarzeniach opowieść o zagadkowej śmierci rosyjskich studentów otrzymała z tej okazji nowy zwiastun.

bEJOuiER

Łatwo znaleźć w sieci artykuły opisujące tak zwaną "tragedię na przełęczy Diatłowa". To historia ze sporym potencjałem na przekucie w niezły horror. Grupa studentów z Jekaterynburga wybrała się w 1959 roku na wyprawę w góry, z której już nie wróciła. Szczegóły ich śmierci nie zostały do końca wyjaśnione. Jak czytamy w notce prasowej, dołączonej do nowego zwiastuna:

(...)namiot w którym nocowali uczestnicy jest rozcięty od środka a niekompletnie ubrane ofiary są znajdywane w promieniu kilkuset metrów. Wszystko wskazuje na jakieś zdarzenie, które spowodowało u członków wyprawy nagłą panikę oraz tragiczną w skutkach, chaotyczną ucieczkę. Śmierć w większości przypadków następuje na skutek wyziębienia, u niektórych obecne są jednak trudne do wyjaśnienia inne obrażenia. Akcja Kholat będzie toczyć się jednak już po tych wydarzeniach. Gracz odwiedzi te same okolice, co grupa studentów i na własnej skórze przekona się, co czai się na pechowej przełęczy. Filmik pod koniec rzuca na tę sprawę nieco światła. Trudno odmówić mu klimatu, ale sama gra to wciąż jedna wielka tajemnica.

Kholat - zwiastun Premierę zaplanowano na przyszły rok.

bEJOuiET

[źródło: Informacja prasowa]

Maciej Kowalik

326936438283720746
Udostępnij:
bEJOuiFP