Połowa zespołu pracującego nad LEGO Rock Band była przeciw powstaniu gry

Połowa zespołu pracującego nad LEGO Rock Band była przeciw powstaniu gry06.11.2009 18:52
Połowa zespołu pracującego nad LEGO Rock Band była przeciw powstaniu gry
marcindmjqtx

Zaczynam gubić się zupełnie w grach muzycznych. Nie mam pojęcia jakie zespoły dostały już osobne edycje gier, a jakie jeszcze nie. Zupełnie nie rozumiem czym różni się Band Hero od Guitar Hero: World Tour no i wreszcie do dziś nie mogę się nadziwić powstaniu LEGO Rock Band. Okazuje się, że moje wątpliwości podzielał nawet zespół TT Fusion pracujący nad grą.

Matt Palmer z ww. studia (podwykonawca dla TT Games) na panelu dyskusyjnym magazynu Develop zdradził, że początkowo aż połowa zespołu była przeciwna powstaniu LEGO Rock Band. Przyznał także, że początkowo grę przyjęła niechętnie zarówno prasa jak i sami gracze.

Mi tak zostało do dzisiaj, a to po tym jak zobaczyłem pierwsze 10 min. rozgrywki. Naprawdę stylistyka klocków LEGO w połączeniu z muzyką rockową wygląda kuriozalnie, a pisze to człowiek, który był zachwycony LEGO Indiana Jones. Co gorsza, mam dziwne wrażenie, że sprzeda się to przynajmniej dobrze. Główny bohater Brutal Legend pewnie strzeliłby sobie w głowę po zobaczeniu LEGO Rock Band.

[via Develop]

326856946609449239
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)