Counter Strike: Global Offensive. Mod Polaka pozwala rozwalać całą mapę

Co się stanie gdy modder weźmie na warsztat mapę Inferno z CS:GO, doda do niej fizykę zniszczeń niczym z Rainbow Six: Siege? Totalna demolka.

Counter Strike: Global Offensive
Counter Strike: Global Offensive

"Counter-Strike: Global Offensive" to wciąż jedna z najpopularniejszych i prężnie wspieranych gier na świecie. To również tytuł, w którym system zniszczeń otoczenia w zasadzie nie istnieje. Sprawę w swoje ręce postanowił wziąć LionDoger, polski twórca modów. Efekt nazwał "Destructible Inferno".

Jak widać na powyższym obrazku, na tapet wziął mapę "Inferno" i przez rok pracował, aby płoty, okiennice, filary, donice, skrzynki można było wysadzić w powietrze.

Zmodyfikowaną mapę można pobrać z Warsztatu Steam. Można na niej rozegrać standardowe mecze rankingowe w "CS:GO". Sam autor poleca grać ze znajomymi. Boty nie będą bowiem wiedziały, jak użyć ładunków wybuchowych, które pojawią się w ekwipunku.

LionDoger przestrzega również przed drobnymi błędami, które mogą się pojawić. Jednym z najczęstszych jest utknięcie w wysadzonym obiekcie. Autor moda zaleca trzymać się z dala od rozpadających się elementów lub stawania na nich podczas eksplozji.

Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (1)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.