Polacy potrafią: Datura - tajemnicza podróż po lesie doświadczeń

Wiedźmin 2, Dead Island, Bulletstom - te nazwy zna cały świat. A co z tymi mniejszymi produkcjami pochodzącymi z Polski? Są równie dobre. Zobaczcie, jak wygląda produkcja łódzkiego zespołu Plastic - Datura.

Polacy potrafią: Datura - tajemnicza podróż po lesie doświadczeń
marcindmjqtx

15.03.2012 | aktual.: 21.01.2016 17:06

Datura zapowiada się na coś więcej niż grę. Linger in Shadows było interaktywnym demem (w starym tego słowa znaczeniu), zaś kolejna produkcja Plastic to chyba bardziej "przeżycie" niż gra.

Pojawiamy się w dziwnym lesie, który zmienia się w zależności od naszych wyborów. Znajdując rozmaite przedmioty przenosimy się do różnych scenariuszy, w których będziemy dokonywać ważnych wyborów.

W trakcie grania używamy kontrolera Move, ale można też grać na normalnym padzie. Rozgrywka potrwa tyle, co film, czyli około 90 minut. Plastic chciał, by udało nam się ją przejść w ciągu jednego posiedzenia. A potem o niej podyskutować. Datura oczywiście będzie w 3D. Skąd nazwa? Od pięknego trującego kwiatu.

I to w zasadzie wszystko, co wiadomo.

Mnie zaintrygowało. A Was?

Piotr Gnyp

PS Świetnie, że Sony wspiera takie produkcje, prawda?

PPS A tak kiedyś opowiadaliśmy o Linger in Shadows - poprzedniej produkcji tej grupy

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościps3sony
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.