Polacy dają radę - Anomaly także na Xboksie 360

Polacy dają radę - Anomaly także na Xboksie 36015.12.2011 14:03
Polacy dają radę - Anomaly także na Xboksie 360
marcindmjqtx

Rodacy z 11bit Studios postawili na głowie zasady gatunku tower defence, czym podbili już serca graczy na PC oraz iSprzętach. Następny w kolejce będzie Xbox.

Jeśli czytacie Polygamię regularnie, musicie kojarzyć Anomaly: Warzone Earth. To gra, która na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczne tower defence. Gdy przyjrzymy się jej bliżej, okazuje się, że zadaniem gracza jest nie stawianie kolejnych wieżyczek, ale przeprowadzenie własnego oddziału przez zastawione przez wroga pułapki.

Pomysł wypalił, co przyznał na naszych łamach Grzegorz Miechowski, a potwierdzeniem tego jest nominacja Anomaly do nagrody gry roku przez samo Apple. Nasze recenzje dwóch wydań gry (iSprzęty i PC/Mac)  również zachęcały do zakupu, więc możemy z dumą powiedzieć, że Polacy zrobili naprawdę dobrą produkcję.

W przyszłym roku Anomaly stanie w szranki z grami z katalogu Xbox Live Arcade. Wzbogacona o nowe misje wcale nie będzie stała na straconej pozycji. W tym roku rozmaite wariacje na temat tower defence bardzo dobrze radziły sobie na Xboksie, więc kto wie - może polska produkcja podtrzyma ten trend także wiosną.

[via Gamezilla]

Maciej Kowalik

326861348481296663
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)