Pokémon Crystal przypominają o sobie na 3DS-ie

Pokémon Crystal przypominają o sobie na 3DS-ie

Pokémon Crystal przypominają o sobie na 3DS-ie
Patryk Fijałkowski
15.12.2017 12:26

Wild nostalgia appears!

Każdy ma te jedne, ukochane Pokémony, w które swego czasu grał najwięcej. Dla większości są to zazwyczaj Red/Blue/Yellow, osobiście jednak bliższa jest mi seria Silver/Gold/Crystal. Z naciskiem na Crystal. To tam narzucałem się najwięcej Poké Balli. Ceniłem ten tytuł za zdrowy miks pierwszej, wyuczonej na pamięć generacji Poksów i egzotyki tych nowych. Ach, te Unowny...

Pokémon Crystal - Announcement Trailer - Nintendo 3DS

Nostalgia wyskoczyła więc z chaszczy jak rasowy Rattata, gdy zobaczyłem zwiastun Pokémon Crystal na 3DS-a. Klasyk trafi do usługi Virtual Console i najprawdopodobniej będzie super-effective, wszak co klasyk to klasyk. Jego obecność nie powinna być też raczej zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że wcześniej dostaliśmy już pozycje Gold/Silver.

Crystale zawitają do eShopa 26 stycznia 2018. Czyli całkiem niedługo. Razem z nimi na europejski rynek wejdą 2DS-y z wielką buzią Pikachu. Premiera tego hiciora ponownie przypomina mi o namowach Adama, bym zapoznał się z biblioteką tej starszej konsoli Nintendo. Trochę się tam klasyków już nazbierało przez te lata.

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)