Pokazy, wykłady, turnieje - lista wydarzeń na Hall of Games

Pokazy, wykłady, turnieje - lista wydarzeń na Hall of Games13.11.2014 17:19
Pokazy, wykłady, turnieje - lista wydarzeń na Hall of Games
marcindmjqtx

Jeśli ktoś wybiera się na HoG, może mu się przydać podręczna ściągawka.

Wreszcie dostaliśmy szczegółową listę atrakcji, które zobaczymy w weekend na Hall of Games we wrocławskiej Hali Stulecia. Oto co będzie się działo:

PIĄTEK14.11 SCENAGŁÓWNA(HALASTULECIA) Prowadzący- TymonSmektała 11.30- powitanie 12.00- Maginarium- konkursy,improwizacjesceniczneiskeczezudziałempubliczności 15.00- oficjalneotwarcietargówHallofGames 15.30- PREMIERAGRYOWROCŁAWIU 16.00- Maginarium- konkursyiimprowizacjesceniczneiskeczezudziałempubliczności 17.30- VIDEOMAPPING 18.00- zakończenie1dniaTargów SALAAUDYTORYJNA|WROCŁAWSKIECENTRUMKONGRESOWE(OBOKHALISTULECIA) KONFERENCJANAUKOWA„GRYKOMPUTEROWEWBADANIACH” 14.11.2014- WSTĘPWOLNYZAOKAZANIEMLEGITYMACJISTUDENCKIEJ Prowadzenie:drRadosławKaczan(IBE) 11.00-11.30drhab.MirosławFiliciak(SWPS) „Międzyksiążkąakalkulatorem.Archeologiagier” 11.30-12.00drPawełFrelik(UMCS) „Znalezionewtłumaczeniu:literaturawgrach,gryjakoliteratura” 12.00-12.30MarzenaFalkowska(Altergranie) „Alkoholizm,depresja,rak- grywobectematówtrudnych.” 12.30-13.00mgrJakubIwanski(FundacjaRobinsonCrusoe) „Grysymulacyjnejakonarzędziepracyzmłodzieżąusamodzielniającąsią zpieczyzastępczej” 13.00-13.30drMarcinCzub(UWr) „ZastosowaniaWirtualnejRzeczywistościwpsychologii” PRZERWA40MINUT 14.10-14.40mgrKamilSijko(IBE) „Grykomputeroweidziecikończąceszkołępodstawową- skalazjawiskawPolsce.Kluczowewyniki z badaniapanelowego” 14.40-15.10drPiotrRycielski(IBE) „Gryplanszowejakonarzędzierozwijającefunkcjepoznawczeikompetencjespołeczno- emocjonalne” 15.10-15.40mgrPatrykPodlesny(UJ) „Motywacjawgrachterapeutycznych,naprzykładzieaplikacji DrOmnibus” 15.40-16.10mgrMaciekSkorko(PAN) „Uwolnićpotencjałmózgu- wpływgierwideonazdolnościumysłowe” 16.10-16.40drGrzegorzPochwatko(PAN) „Psychologianamodach- owykorzystaniugierwbadaniachnaukowych” 16.40-17.10DrSoniaFizek „RethinkingGamification.CołaczyBadgeville zMozartem PIĄTEK14.11 SCENAGŁÓWNA(HALASTULECIA) 11.30- powitanie

12.00- Maginarium- konkursy,improwizacjesceniczneiskeczezudziałempubliczności

15.00- oficjalneotwarcietargówHallofGames

15.30- PREMIERAGRYOWROCŁAWIU

16.00- Maginarium- konkursyiimprowizacjesceniczneiskeczezudziałempubliczności

17.30- VIDEOMAPPING

18.00- zakończenie1dniaTargów

SALAAUDYTORYJNA|WROCŁAWSKIECENTRUMKONGRESOWE(OBOKHALISTULECIA) KONFERENCJANAUKOWA„GRYKOMPUTEROWEWBADANIACH” 14.11.2014- WSTĘPWOLNYZAOKAZANIEMLEGITYMACJISTUDENCKIEJ

11.00-11.30drhab.MirosławFiliciak(SWPS); „Międzyksiążkąakalkulatorem.Archeologiagier”

11.30-12.00drPawełFrelik(UMCS); „Znalezionewtłumaczeniu:literaturawgrach,gryjakoliteratura”

12.00-12.30MarzenaFalkowska(Altergranie); „Alkoholizm,depresja,rak- grywobectematówtrudnych.”

12.30-13.00mgrJakubIwanski(FundacjaRobinsonCrusoe); „Grysymulacyjnejakonarzędziepracyzmłodzieżąusamodzielniającąsią zpieczyzastępczej”

13.00-13.30drMarcinCzub(UWr); „ZastosowaniaWirtualnejRzeczywistościwpsychologii”

14.10-14.40mgrKamilSijko(IBE); „Grykomputeroweidziecikończąceszkołępodstawową- skalazjawiskawPolsce.Kluczowewyniki z badaniapanelowego”

14.40-15.10drPiotrRycielski(IBE); „Gryplanszowejakonarzędzierozwijającefunkcjepoznawczeikompetencjespołeczno-emocjonalne”

15.10-15.40mgrPatrykPodlesny(UJ); „Motywacjawgrachterapeutycznych,naprzykładzieaplikacji DrOmnibus”

15.40-16.10mgrMaciekSkorko(PAN); „Uwolnićpotencjałmózgu- wpływgierwideonazdolnościumysłowe”

16.10-16.40drGrzegorzPochwatko(PAN); „Psychologianamodach- owykorzystaniugierwbadaniachnaukowych”

16.40-17.10DrSoniaFizek; „RethinkingGamification.CołaczyBadgeville zMozartem”

SOBOTA, 15.11 SCENA GŁÓWNA (HALA STULECIA) 10.20 - powitanie

10.30 - premiera gry o Wrocławiu

11.00 - Kinguin World Record - spotkanie z rekordzistą Hubertem Blejchem

12.00 - konkurs Cosplay

13.00 - Techland -prezentacja (HELLRAID i DYING LIGHT)

14.00 - konkurs Cosplay

16.00 - konkurs Cosplay

17.00 - turniej LOL

17.30 - Ogłoszenie wyników konkursu Cosplay

18.00 - prezentacje Techland (HELLRAID i DYING LIGHT)

19.00 - videomapping

19.30 - zakończenie

SALA AUDYTORYJNA WCK * 11.00 Maciej Miąsik - „Jak zrobić swoją pierwszą grę - dos and dont's”

11.45 Michał Mielcarek - „Czy da się wyżyć z pisania o grach?”

12.30 Artur Falkowski - „Graczu, wiem, że tam jesteś - metafikcja a burzenie immersji”

13.15 Marek Ziemak - „Wojna, wojna się zmienia ”

14.00 Maciej Zasada - „Gry jako multisensualne doświadczenie (Occulus Rift)”

15.00 Michał Oracz - „Projektowanie gier: od pomysłu do premiery”

16.30 Jakub Sobczak, Michał Połetek  - „Crowdfunding - jak to się robi?”

*SALA MOŻE POMIEŚCIĆ MAX. 400 OSÓB. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WCHODZENIA.

Warsztaty: sala B WCK 11.00 „Gamifikacja - motywowanie i edukacja przy wykorzystaniu mechanizmów zaczerpniętych z gier. Case Study.” Ewelina Jurczak, Łukasz Dragosz, Project Manager z Agencja S4 / Driim Interactive.

13.00 „Concept Art Challenge” Techland, Konrad Czernik, Magdalena Kojder

15.00 „Zróbmy grę w dwie godziny” Techland, Andrzej Koloska

17. 30 „Percepcja w budowaniu środowiska w grach wideo [aktywna gra fabularna + mini-wykład + Q&A z Level Designer oraz Concept Artist]” Techland, Julita Arendt, Piotr Pawlaczyk

WARSZTATY ROTUNDA 11 (HALA STULECIA) Panel : Cosplay w Europie           10:30 - 11:30

PANEL Z KINGUIN WORLD RECORD        12:00 - 13:00

ZMORPH WARSZTATY Z DRUKIEM 3D    14:00 - 16:00

Konkurs Z SHAPPI: Jaki to COSPLAY?      19:00 - 20:00

NIEDZIELA, 16.11. SCENA GŁÓWNA (HALA STULECIA) 10.30 - powitanie i zapowiedź turniejów finałowych

10:35 - SHAPPI: COSPLAYER W JAPONII

12.00 - Unit9

13.00 - prezentacje i konkursy Techland (HELLRAID I DYING LIGHT)

13.45 - Youtuberzy - Isamu i Blowek, konkursy, rozdawanie koszulek i maskotek. Mecz pokazowy w LOL.

14.30 - finał LOL

16.30 - ogłoszenie wyników LOL. Rozdanie nagród w turniejach.

17.15 - Techland (HELLRAID I DYING LIGHT)

18:00 - zakończenie Targów

WARSZTATY ROTUNDA 11 (HALA STULECIA) 11:00 - 13:00 - ZMORPH - WARSZTATY DRUKU 3D

13:00 - 14:30 - WARSZTATY Z SHAPPI - TWORZENIE ZBROI

14:30 - 16:00 - WARSZTATY Z SHAPPI - MALOWANIE COSPLAY'U

16:30 - 17:30 - KONKURS Z SHAPPI - COSPLAY Z TEKTURY

326978047477573911
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)