Pojawił się kolejny projekt, który nie spodoba się Nintendo

Pojawił się kolejny projekt, który nie spodoba się Nintendo

Pojawił się kolejny projekt, który nie spodoba się Nintendo
Patryk Fijałkowski
05.01.2018 11:42

Ma wąsy i osiemdziesiąt nowych poziomów.

Newer Super Mario Bros. DS to nieoficjalny sequel New Super Mario Bros. z 2006, stworzony przez grupę fanów nazywającą się Newer Team. Dużo w tym zdaniu "nowego", ale całkiem zamierzenie, bo fanowski projekt oferuje faktycznie wiele świeżych rzeczy.

Po pierwsze - aż osiemdziesiąt nowych poziomów stworzonych za pomocą New Super Mario Bros. Editor (NSMBe), pecetowego narzędzia sprzed czasów Super Mario Makera. Po drugie - nowe mechanizmy w gameplayu. Po trzecie: nowe assety. Po czwarte: nowy soundtrack.

Kupa roboty, którą Nintendo może chcieć usunąć. Newer Super Mario Bros. DS jest, oczywiście, darmowe i można je ściągnąć z tej strony.  Fanowski sequel można też wgrać na DS-a i tak zalecają sami twórcy. Jeśli natomiast zastanawiacie się czy warto, być może wątpliwości rozwieje poniższy zwiastun:

Newer Super Mario Bros. DS - Release Trailer

Dla Newer Team nie jest to też pierwszyzna. Wcześniej stworzyli Newer Super Mario Bros Wii, czyli sequel New Super Mario Bros. Wii wyposażony w aż 128 nowych poziomów i tworzony na przestrzeni trzech lat. Co ciekawe, gra wciąż jest dostępna na oficjalnej stronie grupy, co rodzi nadzieję, że Newer Super Mario Bros. DS nie zostanie zbombardowane przez Nintendo. Ciekawe skąd ta wyrozumiałość firmy?

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)