Podsumowanie grudniowej konferencji Nintendo, tej o 3DS-ie

Podsumowanie grudniowej konferencji Nintendo, tej o 3DS-ie27.12.2011 08:45
Podsumowanie grudniowej konferencji Nintendo, tej o 3DS-ie
marcindmjqtx

W nocy naszego czasu, Nintendo wyemitowało konferencję prasową, w której skupiło się na platformie 3DS. Zobaczcie, co nowego przygotowali dla Was Japończycy i dlaczego warto wyciągnąć konsolę z szuflady.

Zobaczymy jak wiele z pokazanych rzeczy trafi w ogóle do Europy - dzięki takim pokazom wiemy jednak, że w temacie trójwymiarowej, przenośnej konsoli Nintendo coś się dzieje i będziemy mieli przez najbliższe miesiące w co grać - pokazywano głównie zwiastuny gier, dlatego usiądźcie wygodnie i zobaczcie co zmierza w stronę "Fridiesa".

- Kid Icarus Uprising wyposażony będzie w lokalny i sieciowy tryb wieloosobowy,

- Ogłoszono daty premier niektórych przeznaczonych dla 3DS-a gier - chodzi o Japonię, dlatego wymienimy tylko tytuły, o których wspominano: Ghost Camera, Mario and Sonic at the London 2012 Olympic Games 3DS, Kid Icarus: Uprising, Resident Evil: Revelations, New Love Plus, Tekken 3D Prime Edition, Theatrhythm Final Fantasy, Harvest Moon Hajimari No Daichi, Metal Gear Solid: Snake Eater 3D, Girl's RPG, Dynasty Warriors VS, Kingdom Hearts: Dream Drop Distance, Fire Emblem: Kakuse i Bravely Default: Flying Fairy,

- W japońskim eShopie pojawiły się nowe dema: Theatrhythm Final Fantasy, Metal Gear Solid Snake Eater 3D, Rhythm Thief & the Emperor's Treasure i Resident Evil Revelations.

- Zwiastun Kingdom Hearts: Dream Drop Distance

Konferencja przebiegła bez rewelacji, na które sporo osób chyba wciąż czeka. No cóż, może w przyszłym roku. Paweł Winiarski

327077359499434026
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)