Zmien skórke
Logo Polygamii

Podobno Bungie ma już koncepcję, jak wyglądać będzie Destiny 3

Znany z kilku trafnych przecieków odnoszących się do gier Bungie użytkownik Reddita podzielił się informacjami na temat Destiny 3.

Po premierze Destiny ekipa Bungie schowała się do studia na trzy lata, by naprawić falstart, jakim okazała się pierwsza odsłona cyklu. Choć sama w sobie była niezła, zawodziła jednak jako “Diablo z karabinami”. Choć dwójka była sporo lepsza, a niedawno doczekała się nawet nowego dodatku, developerzy już planują kolejny, wielki krok. Ten z “trójką” w tytule. Na Reddicie pojawiły się już nawet pierwsze plotki, dotyczące zawartości trzeciej odsłony. Informacje nijak niepotwierdzone przez developerów, ale pochodzące od AnonTheNine, sprawdzonego już autora przecieków o Destiny. Z tego względu warto choć na chwilę się nad nimi pochylić.

Przede wszystkim gra jest jeszcze na dość wczesnym etapie produkcji, więc wciąż jest sens sięgnąć po poprzedniczkę. Zwłaszcza, że trójka ma mocno różnić się od poprzedniczki. Bungie miało zrozumieć, że poprzednia gra z cyklu stała się w pewnym momencie zbyt casualowa. Destiny 3 mocniej zadowoli hardkorów. Głównie za sprawą dużo większego nacisku na elementy RPG. Gra będzie też mroczniejsza od poprzedniczki, a miejscem akcji ma okazać się m.in. lodowaty księżyc o nazwie Europa. Strażnicy mają dysponować w tej odsłonie mocami ciemności. Ma to poskutkować pojawieniem się w grze nowych podklas, ale i wpłynąć na linię fabularną.

Data premiery pozostaje równie dużą zagadką, co cała reszta powyższego przecieku, ale już wkrótce będzie okazja, by przekonać się, na ile wiarygodne są to informacje. Autor powyższych rewelacji zapowiedział bowiem, że pomimo zabrania się za kontynuację, Bungie nie zamierza porzucać dwójki i już wkrótce zapowie do niej kolejne dodatki. No to czekamy.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

6
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
5 Komentarze
1 Odpowiedzi
5 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

“Choć dwójka była sporo lepsza” haHaa

Bartosz Witoszka
Użytkownik

Pod względem historii na pewno, przynajmniej dla mnie. Lubie takie opowieści o złu z ciemnej dziury 😉

C.C. Stellar
Użytkownik

Po raz trzeci nie dam się już nabrać panom z Bungie. Osobiście, D2 to mój największy growy zawód ostatnich lat. Mimo posiadania season passa nawet nie ruszyłem drugiego DLC.

dex4er
Użytkownik

Jestem mega cebula więc długo czekałem, aż pełna edycja będzie w jakiejś promocji (czytaj: poniżej 100 PLN). Gdy już większość osób skończyło D2, ja zabrałem się wreszcie za pierwszą część. Spodziewałem się paździerza, a tu miłe rozczarowanie: strzela się naprawdę przyjemnie, headshoty są mocno satysfakcjonujące, rzucane czary mają swój power. Jedynie główna kampania była zaskakująco krótka: ot, urwana w połowie. I gdy 2 pierwsze DLC to były kopiuj-wklej kampanii, to The Taken King jest genialny.

Dobrze jest czasem pograć w starsze tytuły. Nie dość, że taniej, to mocno dopracowane.

Finear
Użytkownik

nie widzę sensu kupowania mmo które po 2-3 latach jest zastępowane przez kolejna część

imo maja głupie podejście do kolejnych części zamiast klepac dodatki jak do wowa to robią refresh…

Aimagylop
Użytkownik

Dead game

Popularne wpisy

Popularne Gry