Bungie znów chce podbić kosmos. Destiny pojawi się na X360, PS3 oraz konsolach nowej generacji

Bungie znów chce podbić kosmos. Destiny pojawi się na X360, PS3 oraz konsolach nowej generacji

Bungie znów chce podbić kosmos. Destiny pojawi się na X360, PS3 oraz konsolach nowej generacji
marcindmjqtx
17.02.2013 14:45, aktualizacja: 05.01.2016 16:22

Czy istnieje życie po Master Chiefie? Och, życie dla Bungie to się dopiero rozpoczyna. [AKTUALIZACJA] Pojawiło się oficjalnie wideo.

Szeroko i z pompą idą ojcowie Halo. Po rozstaniu z serią, której poświęcili wiele lat, zamierzają na dekadę związać się z następną. Destiny to FPS w duchu MMO, który wiąże i spaja tryb singlowy z wieloosobowym. Co ważne, ma funkcjonować bez konieczności opłacania abonamentu. Ukaże się na Xboksa 360, PS3 oraz nieokreślone konsole następnej generacji. Jeśli mogę mieć jakąś prośbę już na starcie - poproszę potyczki międzyplatformowe (tak, wiem, bez szans).

Miejscem akcji Destiny jest kosmos - na artworkach widzimy Księżyc oraz Marsa. Będzie też Ziemia, pełniąca rolę centrum społeczności. Twórcy opisują uniwersum jako "mythic science-fiction" i po pierwszych projektach można się spodziewać, że pójdą w podobnym kierunku co z Halo - na jednym z obrazków widać maszynę przypominającą Ghosta z przygód Master Chiefa.

Co na nas czeka w kosmosie? Kosmiczni piraci (tak!), kosmiczni zombie (2x tak!) oraz magia. Potwierdzono trzy klasy postaci - łowcę, tytana oraz warlocka, któremu towarzyszy fruwające AI.

Klasy z Destiny (źródło: IGN)

Więcej obrazków znajdziecie tutaj, a film IGN z analizą artworków - na przykład tutaj. Nie wiem, czy to przypadkowy wyciek, niemniej oficjalne ogłoszenie Destiny ma nastąpić o godz. 19 naszego czasu. Być może dowiemy się wówczas jeszcze czegoś.

Trudno wyciągać jakieś sensowne wnioski z artworków, ale ja już dodałem konto Destiny na Twitterze do śledzonych.

[Źródła: 1, 2]

[AKTUALIZACJA] I faktycznie pojawiło się oficjalne wideo od Bungie. Nakręca na grę jeszcze bardziej!

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)