Ogromny sukces bety Destiny. Ponad 4,6 miliona osób sprawdziło nową grę od Bungie

Strona głównaOgromny sukces bety Destiny. Ponad 4,6 miliona osób sprawdziło nową grę od Bungie
30.07.2014 18:54
Ogromny sukces bety Destiny. Ponad 4,6 miliona osób sprawdziło nową grę od Bungie
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Activision publikuje imponujące statystyki z beta-testów Destiny.

bEEfEfDV

Chcą być dokładnym, w testach wzięło udział 4 623 937 graczy. Nie ma zatem innego wyjścia jak zaliczyć betę do bardzo udanych i niewątpliwie dobrze wróżących zbliżającej się premierze. Activision utrzymuje, że były to największe beta-testy nowego IP w świecie gier oraz jednocześnie największe na obecnej generacji konsol. Tak opisał  to dyrektor Activison Publishing, Eric Hirshberg:

Prowadzenie beta-testów na taką skalę jest niesamowitym wyczynem, jesteśmy wstrząśnięci jakim fenomenem się one okazały. Ale wersja beta jest jedynie przedsmakiem tego co przyniesie finalny produkt. Odliczamy już dni do startu. Dyrektor operacyjny Bungie, Pete Parsons dodał, że całe studio nie mogło uwierzyć jak wielu graczy miało ochotę sprawdzić ich nową produkcję:

Udało się nam przekroczyć nasze oczekiwania, a pomoc społeczności była nieoceniona. Nie ma sposobu, żebyśmy podziękowali Wam wystarczająco dobrze, otrzymaliśmy wiele różnych opinii i nadchodzące tygodnie będziemy ciężko pracować, aby upewnić się, że Destiny spełni wszystkie stawiane jej oczekiwania. Trzymam za słowo Pete. Premiera Destiny już 9 września, na PS3, PS4, Xboksie 360 oraz One.

bEEfEfDX

[Źródło: Eurogamer]

Oskar Śniegowski

326938813920729130
bEEfEfET