Podobno Bungie ma już koncepcję, jak wyglądać będzie Destiny 3

Podobno Bungie ma już koncepcję, jak wyglądać będzie Destiny 3
Krzysztof Kempski

23.10.2018 17:14

Znany z kilku trafnych przecieków odnoszących się do gier Bungie użytkownik Reddita podzielił się informacjami na temat Destiny 3.

Po premierze Destiny ekipa Bungie schowała się do studia na trzy lata, by naprawić falstart, jakim okazała się pierwsza odsłona cyklu. Choć sama w sobie była niezła, zawodziła jednak jako "Diablo z karabinami". Choć dwójka była sporo lepsza, a niedawno doczekała się nawet nowego dodatku, developerzy już planują kolejny, wielki krok. Ten z "trójką" w tytule. Na Reddicie pojawiły się już nawet pierwsze plotki, dotyczące zawartości trzeciej odsłony. Informacje nijak niepotwierdzone przez developerów, ale pochodzące od AnonTheNine, sprawdzonego już autora przecieków o Destiny. Z tego względu warto choć na chwilę się nad nimi pochylić.

Obraz

Przede wszystkim gra jest jeszcze na dość wczesnym etapie produkcji, więc wciąż jest sens sięgnąć po poprzedniczkę. Zwłaszcza, że trójka ma mocno różnić się od poprzedniczki. Bungie miało zrozumieć, że poprzednia gra z cyklu stała się w pewnym momencie zbyt casualowa. Destiny 3 mocniej zadowoli hardkorów. Głównie za sprawą dużo większego nacisku na elementy RPG. Gra będzie też mroczniejsza od poprzedniczki, a miejscem akcji ma okazać się m.in. lodowaty księżyc o nazwie Europa. Strażnicy mają dysponować w tej odsłonie mocami ciemności. Ma to poskutkować pojawieniem się w grze nowych podklas, ale i wpłynąć na linię fabularną.

Data premiery pozostaje równie dużą zagadką, co cała reszta powyższego przecieku, ale już wkrótce będzie okazja, by przekonać się, na ile wiarygodne są to informacje. Autor powyższych rewelacji zapowiedział bowiem, że pomimo zabrania się za kontynuację, Bungie nie zamierza porzucać dwójki i już wkrótce zapowie do niej kolejne dodatki. No to czekamy.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)