Początek końca The Flock zaplanowano na przyszły tydzień

Początek końca The Flock zaplanowano na przyszły tydzień13.08.2015 08:15
Początek końca The Flock zaplanowano na przyszły tydzień
marcindmjqtx

Mowa o tej sieciowej grze, która umrze razem z graczami.

W The Flock pojawi się licznik populacji istot w grze. Zmniejszy go każda śmierć sterowanej przez graczy postaci. Gdy umrą wszyscy, gra na zawsze zniknie ze sprzedaży. Tych, którzy zdążyli ją kupić (i przyczynili się do wyginięcia populacji The Flock) czeka z kolei "niezapomniany" finał zmagań. Potem The Flock wyparuje na zawsze. Pisałem niecały miesiąc temu o The Flock. Wiemy już, jaką liczbę wskaże licznik i kiedy rozpocznie się polowanie w grze.

Populacja The Flock to 215,358,979 istot. Twórcy podają jednak dwie sytuacje, w których może ona wzrosnąć: jeśli gra trafi na konsole lub ktoś zostanie przyłapany na oszukiwaniu w grze - studio Vogelsap przywróci wówczas nieuczciwie odebrane życia.

Co z tego eksperymentu wyniknie przekonamy się 21 sierpnia. The Flock trafi tego dnia do sprzedaży w cenie 16.99$. Zamawiając grę przed premierą na Steamie, w Humble Store czy przez stronę twórców, zgarniemy gratis drugi klucz do jej odblokowania. Miło. Dodatkowa zawartość do The Flock ma być ponadto darmowa.

[Źródło: Polygon]

Piotr Bajda

326918921679034410
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)