Po kozie przyszła kolej na...

Po kozie przyszła kolej na...

Po kozie przyszła kolej na...
Joanna Pamięta - Borkowska
13.03.2018 14:30

Czyli co tym razem zaoferuje nam studio Coffee Stain?

... coś lepszego od Goat Simulator. Dosłownie, tak obiecują twórcy ze studia Coffee Stain - że ich najnowsza gra tym razem będzie dobra. Odnoszą się tutaj zapewne do negatywnych ocen na Steamie. Cóż, gratuluję dystansu i poczucia humoru, mam nadzieję, że nie będą to czcze obietnice.

Ich nowy projekt nosi nazwę Satisfactory, a w maju rusza alfa - możecie zapisać się na nią tutaj. Premiera oczywiście nastąpi w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Poniżej macie krótkie wideo. Nie jest to nawet trailer - angielska nazwa teaser idealnie oddaje klimat tego filmiku. Mały jaszczorupodobny stworek chce zjeść owocka, który wygląda jak toksyczna odmiana maliny. Nie udaje mu się. Owoc spada z krzaczka, dino zjada go, kicha, drapie się za uchem. Co jakiś czas coś wielkiego przelatuje nad nim i rzuca cień na tę sielską scenę. I to by było na tyle.

New Game GDC 2018 Teaser Trailer - Satisfactory

Autorzy nie zdradzają żadnych szczegółów. Żadnych. Ale od czego jest Reddit, jak nie od wydzierania gamedewom tajemnic. Otóż, jeden z użytkowników uważa, że możemy się spodziewać strategii z dużym naciskiem na ekonomię. W tle słychać szum tajemniczej maszynerii, a świat, który widzimy, to raczej nie jest Ziemia. Zatem całkiem możliwe, że dostaniemy do zarządzania kilka planet, na których wybudujemy fabryki i kopalnie, ale dbanie o ekosystem też będzie istotne.

Jaką grą będzie Satisfactory - o tym będą mogli przekonać się ci, którzy dołączą do zespołu testerów.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)