Po co Ubisoftowi ilustrator i dwóch uznanych komiksiarzy?

Po co Ubisoftowi ilustrator i dwóch uznanych komiksiarzy?

Po co Ubisoftowi ilustrator i dwóch uznanych komiksiarzy?
marcindmjqtx
03.06.2010 22:31, aktualizacja: 06.01.2016 17:09

Ubisoft uruchomił nową stronę, UbiWorkshop.com z której pochodzi widoczny powyżej egipski assassyn. O co chodzi? Nie wiadomo, ale w końcu ta branża uwielbia zagadki.

Czymkolwiek jest UbiWorkshop, jest to projekt w który zaangażowano na razie trzy osoby. Pierwsza to Grzegorz Domaradzki, polski ilustrator używający pseudonimu Gabz, którego prace możecie poznać na jego stronie domowej. Spod jego ręki wyszedł właśnie rysunek tajemniczego zabójcy.

Druga to Cameron Stewart, autor wielu komiksów, w tym znakomitego Sin Titulo, które możecie przeczytać w każdej chwili w internecie. Ze świata webkomiksów pochodzi Karl Kerschl, twórca The Abominable Charles Christopher. Obaj rezydują w Montrealu, więc powinni mieć blisko do tworzącego kolejne Assassin's Creed oddziału Ubisoftu.

Sam Ubisoft stwierdził z kolei, że projekt nie ma nic wspólnego z Assassin's Creed: Brotherhood. O co więc może chodzić? Skoro zatrudnia się do czegoś twórców komiksów, to można się spodziewać jakiegoś komiksu, internetowego być może.

Z drugiej strony, gdyby nie widoczne "AC" na rysunku, pomyślałbym, że to może jakiś kolejny Książe Persji? Ubiór mężczyzny sugeruje, że nie pochodzi on z późniejszej epoki historycznej niż ta, podczas której toczyła się akcja Assassin's Creed 2 - a chyba wszyscy zakładają, że trzecia część będzie iść naprzód.

Prawda jest gdzieś tam.

Konrad Hildebrand

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)