Po co robić Fallouta 5, skoro można wydać najpierw Fallouta... 76

Po co robić Fallouta 5, skoro można wydać najpierw Fallouta... 76

Po co robić Fallouta 5, skoro można wydać najpierw Fallouta... 76
Krzysztof Kempski
30.05.2018 16:51, aktualizacja: 04.06.2018 11:55

Zaburzona numeracja może zwiastować coś, co osobiście odbiorę jako spory kataklizm...

Stało się. Najpierw Bethesda swoim wpisem na Twitterze z kultowym 'Please Stand By' postawiła na nogi fanów serii, a teraz potwierdziła, że na swojej konferencji podczas E3 zaprezentuje nam Fallouta 76. Mamy też pierwszy teaser i sugestię, że akcja gry będzie mieć miejsce tuż po wielkiej wojnie. Oznacza to, że odwiedzimy epokę dużo wcześniejszą, niż w "trójce" czy "czwórce".

Fallout 76 – Official Teaser Trailer

Przeskok w numeracji o 72 numery związany jest z nawiązaniem do krypty numer 76. Jak wiadomo, poszczególne schrony były rozsiane po świecie, stąd numerek powinien powiedzieć nam więcej o miejscu akcji. To co ciekawe jednak nigdy nie padło, a w Falloucie 3 wystąpiły jedynie nawiązania do tego mieszczącego 500 (czyli całkiem sporego) lokatorów schronu. To tu rozpocząć ma się akcja tytułu. Jak na razie teaser nie rozwiewa wątpliwości odnośnie rzeczywistej lokalizacji krypty, poczekajmy jednak do targów E3.

Obraz

Jeżeli jesteście ciekawi szczegółów, nastawcie budziki na noc z 10 na 11 czerwca, kiedy to możemy spodziewać się więcej konkretów na konferencji Bethesdy.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)