Po co komu przenośna konsola?

Raport Mobile Access 2010 Pew Research Center nie pozostawia złudzeń - Amerykanie grają coraz więcej na telefonach komórkowych i smartfonach. 34% użytkowników przyznaje się do grania na komórkach, a wśród młodszych użytkowników odsetek ten sięga 60%. Wygląda na to, że mobilne urządzenia wyłącznie do gier już nas nie kręcą.

Po co komu przenośna konsola?
marcindmjqtx

12.07.2010 | aktual.: 07.01.2016 14:03

Gry pojawiają się wszędzie, w telefonach, smartfonach, na tabletach. Badania posiadaczy iPadów, cytowane przez serwis Mashable, również na to wskazują: dla 28% użytkowników gry są jedną z podstawowych funkcji urządzenia, a 23% respondentów twierdzi, że dają więcej przyjemności w porównaniu z przenośnymi konsolami czy smartfonami. Na tę chorobę zapadł również Piotrek - uważa, że Monkey Island 2 na iPada jest świetne i gra mu się lepiej niż na Xboksie. Grupa osób przesiadających się na nowe zabawki jest coraz większa - 38% badanych odpowiedziało, że po zakupie iPada nie planują kupować przenośnej konsoli. Na E3 Nintendo zaprezentowało swoje nowe dziecko - 3DS. Firma wiąże z nim spore nadzieje; czy będzie to ostatnia normalna, mobilna konsola, zanim segment przenośnych gier przejmą urządzenia z Androidem, iOSem, Symbianem czy Windows Phone 7?

[via Mashable]

Tomasz Andruszkiewicz

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościiphoneapple
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.