Plotki: Sony zapowie kilka nowych gier na Paris Game Week. Nowe IP od Quantic Dreams

Plotki: Sony zapowie kilka nowych gier na Paris Game Week. Nowe IP od Quantic Dreams

Plotki: Sony zapowie kilka nowych gier na Paris Game Week. Nowe IP od Quantic Dreams
marcindmjqtx
20.09.2015 12:21, aktualizacja: 05.01.2016 14:53

Targi w Paryżu mają być dla Sony wielkim wydarzeniem.

Rozpoczynające się 28 października targi gier w Paryżu, kryjące się pod nazwą Paris Game Week, mają przynieść fanom i właścicielom konsol Sony wiele radości. Według krążących po sieci plotek, pewnym jest, że na scenie zobaczymy znajomą twarz Davida Cage'a, który zaprezentuje pierwszą produkcję Quantic Dreams na nowej generacji konsol. Dość wiarygodne doniesienia, zważywszy na fakt, że od premiery PS4 minęło już trochę czasu, od premiery ostatniej gry QD minęło już trochę więcej niż trochę czasu, a samo studio zostało założone właśnie w Paryżu.

Jedno nowe IP podobno Sony nie wystarczy i na konferencji (de facto jedynej na targach, więc nikt nie umniejszy jej sukcesu) zobaczymy jeszcze kilka gier mających zapewnić japońskiemu gigantowi palmę pierwszeństwa w sercach graczy. Zarezerwowana dla Sony przestrzeń wystawowa jest podobno ogromna, w porównaniu z innymi uczestnikami targów.

Ile w tym prawdy? Oceńcie sami, to tylko branżowe ploteczki. Mi osobiście wydają się one całkiem prawdopodobne i nawet znajdujące poparcie w kilku faktach. Zapowiedzi nowych tytułów połączone z obniżeniem cen konsoli i pojawieniem się w sklepach jej nowego modelu, powinny dać Sony mocnego kopa w nadchodzącym okresie świątecznym.

[Źródło: GamingBolt]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)