Ile będzie kosztował nowy Xbox, kiedy zostanie zapowiedziany i czy będzie musiał być ciągle podłączony do sieci?

bETBTBGZ

Paul Thurrott jest dziennikarzem od lat posiadającym wiarygodne źródła gdzieś w Microsofcie. Jego informacje dotyczące kolejnych odsłon Windowsa albo innych rzeczy dotyczących tej firmy często się sprawdzały. Tym razem w czasie pewnego podcastu w formie wideo zdradził interesujące szczegóły dotyczącego nowego Xboksa.

Jego zdaniem początkowo oficjalna zapowiedź konsoli miała się odbyć 24 kwietnia, ale przeniesiono ją na 21 maja. Potwierdził także wcześniejsze plotki: nowy Xbox według Thurrotta będzie musiał być ciągle podłączony do sieci.

A cena? Jeśli jego informacje się potwierdzą, to będzie dość wysoka - ma wynosić 500 dolarów (300 dolarów z jakimś rodzajem subskrypcji - czyżby coś w stylu konta Gold?).

bETBTBHb

Co ciekawe, według Thurrota Microsoft zamierza także zapowiedzieć nowy model Xboksa 360 (nazwa kodowa: Stingray), który ma kosztować zaledwie 99 dolarów.

Wszystko to oczywiście tylko plotki i niepotwierdzone informacje. Część z nich pojawiała się jednak także w innych źródłach, może więc coś jest na rzeczy...

Tomasz Kutera

327115909129394218
Komentarze (0)
bETBTBHX