Plotki: PlayStation Network Plus po raz kolejny

Plotki: PlayStation Network Plus po raz kolejny

Plotki: PlayStation Network Plus po raz kolejny
marcindmjqtx
25.05.2010 16:26, aktualizacja: 06.01.2016 17:10

Bliskość E3 niezawodnie intensyfikuje plotkarskie zapędy wielu serwisów i "dobrze poinformowanych źródeł". Informacje o dodatkowych, płatnych usługach w PlayStation Network pojawiały się już od dawna, ale tym razem Joystiq jest już pewny, że Sony zapowie je właśnie podczas E3.

Spokojnie, nikt nie będzie musiał płacić za coś, co do tej pory było darmowe. Mowa jest o dodatkowych usługach, które swego czasu pojawiły się w ankiecie dotyczącej PlayStation Network. Chodzi o:

  • dostęp do wybranych tytułów minis i klasyków z PSOne
  • dostęp do dodatkowej zawartości DLC
  • zniżki w PlayStation Store
  • dostęp do trwającej godzinę wersji próbnej gier z PSN

Kolejnymi bonusami za wykupienie subskrypcji PSN+ ma być rozszerzona gwarancja oraz... chat niezależny od odpalonej gry. Mniej znaczącą nowinką będzie wyszukiwanie przez konsolę aktualizacji do odpalanych niedawno gier i automatyczne pobieranie ich z sieci. Plotki mówią, że po starcie programu rozpoczną się pracę również nad innymi funkcjami, jak choćby zapisywaniem stanu gry poza konsolą. Nie wiadomo, jeszcze nic o cenie, choć Joystiq spekuluje, że za miesięczny abonament zapłacimy około 10 dolarów. Bylibyście skłonni do takiego wydatku? Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)