Plotki o lutowej zawartości PlayStation Plus powoli się potwierdzają

Plotki o lutowej zawartości PlayStation Plus powoli się potwierdzają

Plotki o lutowej zawartości PlayStation Plus powoli się potwierdzają
marcindmjqtx
14.01.2014 12:12, aktualizacja: 05.01.2016 15:48

Póki co nikt nie mówi o Driveclub, ale jeśli przecieki potwierdzą się do końca to będziemy mieć jeden z najlepszych zestawów od początku usługi.

Plotki o grach, które w kolejnym miesiącu trafią do PlayStation Plus pojawiają się regularnie, ale często okazują się wyssane z palca. Tym razem jest inaczej.

Źródłem przecieku jest serwis Game Points Now, który jako pierwszy podał, że europejscy gracze dostaną w lutym Outlast (PS4), BioShock Infinite (PS3), Metro Last Light (PS3), Dynasty Warriors Next (PS Vita) i Modnation Racers (PS Vita).

O tym, że Outlast trafi do PS+ było wiadomo od dawna, mogliśmy zastanawiać się tylko kiedy. Wczoraj autorzy tego horroru potwierdzili, że właśnie w lutym. Z kolei BioShock Infinite od dziś mogą bez dodatkowych opłat ściągać z PlayStation Network posiadacze abonamentu w Ameryce Północnej. Dlaczego więc takiej samej oferty mieliby nie otrzymać gracze z Europy? O ewentualnym dołączeniu Metro Last Light do zestawu oficjalne kanały informacyjne milczą. Jeśli plotki się potwierdzą, to dostaniemy mocarny zestaw. Jeśli Metro miałoby zostać zastąpione przez Driveclub też nie będzie na co narzekać.

[źródło: Game Points Now, PS Blog]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)