Plotki: Nowe Call of Duty z podtytułem Vietnam

Plotki: Nowe Call of Duty z podtytułem Vietnam

Plotki: Nowe Call of Duty z podtytułem Vietnam
21.04.2020 20:53

Potwierdza Jason Schreier.

Wygląda na to, że tegoroczna odsłona Call of Duty będzie częścią podserii Black Ops. Jednocześnie jednak nie ma zawierać w tytule tych słów. Zamiast tego ma się nazywać Call of Duty: Vietnam.

Plotki takie najpierw podał YouTube'owy kanał The Gaming Revolution (który już w zeszłym miesiącu informował o tym, że doczekać się mamy rebootu Black Ops). Dziś potwierdził je do tego znany z dobrze poinformowanych źródeł Jason Schreier.

Schreier przyznał, że nie jest zaznajomiony z fabularnymi zawiłościami serii, nie jest więc przekonany, czy może z całą pewnością określić, czy coś jest czy nie jest "Black Opsami". Słyszał jednak kilkukrotnie wspominany tytuł Call of Duty: Vietnam i z tego co mu wiadomo, ma być on częścią tej właśnie serii.

Jednocześnie jednak dziennikarz dodał, że nic nie wiadomo mu o tym, by gra miała być rebootem.

Jedno jest pewne - niezależnie od tego, w jak dużych tarapatach jest projekt (a mówi się o tym, że jest w niemałych), jakieś Call of Duty się w tym roku ukaże. Chyba nikt nie spodziewa się, że Activision odpuści.

Więcej o grze z oficjalnych źródeł dowiemy się zapewne w maju - to tradycyjnie miesiąc, w którym wydawca zapowiada nową odsłonę Call of Duty.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)