Plotka – Yakuza: Like a Dragon zmierza na Steama

Plotka – Yakuza: Like a Dragon zmierza na Steama
Bartosz Witoszka

06.05.2020 10:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

I to jest bardzo dobra wiadomość, dlatego to dziś od niej zaczniemy.

Na chwilę stanę się Adamem Piechotą i opowiem Wam dziś o Yakuzie, może być? Podejrzewam, że nie zrobię tego tak dobrze jak on – kiepski ze mnie fan serii, ale nauczyłem się przynajmniej, że nie jest to “japońskie GTA” (hej, zawsze jakieś podstawy!) i coraz mocniej przymierzam się do sięgnięcia po tę serię.

Yakuza: Like a Dragon | Announcement Trailer

Marka przez lata zdobywała coraz większy przyczółek na zachodnim podwórku i – cytując Adama z jednego z jego ostatnich newsów na Polygamii – “obecnie Yakuza bardziej już intryguje niż śmieszy”. Tak więc logicznym wydaje się kolejny krok w tej ekspansji, czyli premiera najnowszej odsłony (o podtytule Like a Dragon) na komputerach osobistych, dołączając tym samym do odświeżonych i wydanych na blaszakach Yakuzy 0, Kiwami i Kiwami 2.

Dwa dni temu w bazie danych Steama pojawiła się zakładka z grą – trafiają tam tytuły, których premiera zaplanowana jest na platformie Valve i choć brak na razie oficjalnych informacji, to wszystko wskazuje na to, że “siódemka” doczeka się niedługo oficjalnej zapowiedzi. Jest to o tyle ważne, że gra została wydana tylko w Japonii (styczeń tego roku) na PlayStation 4.

Oczywiście, brak na razie nawet przybliżonej daty premiery, ale zapowiedź  zachodniego wydania zdaje się już tylko kwestią czasu.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)