Plotka. Wyciekła nowa mapa do Call of Duty

Call of Duty: Warzone
Call of Duty: Warzone

01.04.2021 17:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po sieci krąży materiał, który pokazuje zmodyfikowaną mapę Werdańska do "Call of Duty Warzone". Czuć w niej ducha lat 80-tych, w których rozgrywa się "Black Ops Cold War". Ale nie to jest tu najciekawsze.

O nowej mapie, która miałaby trafić do "Call of Duty: Warzone" plotkuje się od dawna. Większość zakładała zupełnie nową lokację. Pojawiający się wyciek (notorycznie przez Activision kasowany) pokazuje, że chodzi o Werdańsk, czyli lokacje doskonale wszystkim znanym, ale zmodyfikowaną tak, by pasowała do lat 80-tych, w których rozgrywa się "Call of Duty: Black Ops Cold War".

Z króciutkich przebitek wynika, że sama mapa wygląda bardzo podobnie, ale niektóre obiekty są wyraźnie młodsze. Charakterystyczny stadion jest np. w budowie, w miejscu, gdzie dotychczas stała tama pojawia się akwedukt lub most, a na ulicy widać auto bliższe epoce zimnej wojny.

Na pierwszy wyciek trafił Andy Robinson z serwisu VGC. Jego zdaniem odmienioną mapę zobaczymy w akcji 22 kwietnia.

Ciekawsza od samego wycieku jest jednak reakcja Activision, która zwróciło się do Twittera o zablokowanie dziennikarzy, przekazujących informację o wycieku dalej. Sytuacja jest w najlepszym wypadku kuriozalna. Oberwało się m.in. serwisowi VGC właśnie.

Takie podejście do dziennikarza, który nie jest źródłem wycieku dziwi. Z drugiej strony Activison wybrało chyba najgorszą formę potwierdzenia plotki. Choć prawdy dowiemy się dopiero 22 kwietnia.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)