Plotka o odświeżonych klasykach Super Mario wraca

Plotka o odświeżonych klasykach Super Mario wraca

Plotka o odświeżonych klasykach Super Mario wraca
01.09.2020 08:02

Wąsaty hydraulik miał w tym roku w spokoju świętować 35. urodziny. Nintendo szykowało z tej okazji szeroko zakrojoną akcję marketingową, ale COVID-19 pokrzyżował plany.

Wyobraźmy sobie alternatywną historię roku 2020, w którym pandemia nie wybucha. W takich okolicznościach w czerwcu w Japonii otwierany jest park rozrywki Super Nintendo World, co zbiega się z zapowiedziami obchodów 35. urodzin Super Mario. W tym samym miesiącu, podczas targów E3, oglądamy pierwsze zwiastuny odświeżonych wersji "Super Mario 64", "Super Mario Sunshine" i "Super Mario Galaxy", a potem we wrześniu gramy w każdą z nich.

Dziś niewiele z tego scenariusza zostało. O jego istnieniu wiemy z przecieków, które najpierw ujawnił serwis VGS, a potem potwierdził Eurogamer. Nintendo, zwyczajowo, doniesień nie skomentował. Temat zalicza jednak powrót.

Jak twierdzi Nate the Hate, youtuber, autor podcastu i osoba dobrze zorientowana w planach Nintendo (jako pierwszy potwierdził Indie World Showcase czy ostatnie Nintendo Direct Mini), odświeżona kolekcja z  "Super Mario 64", "Super Mario Sunshine" i "Super Mario Galaxy" może ukazać się w okresie świątecznym. Patrząc w kalendarz premier Switcha, gdzie ze świecą szukać większych zapowiedzi w tym okresie, ma to sens.

Nate the Hate sugeruje, że w tym scenariuszu Nintendo wypuści jeszcze "Super Mario 3D World Deluxe" w styczniu 2021 r.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)