Plotka: GTA V na PS5 z ceną wyższą niż na premierę

Plotka: GTA V na PS5 z ceną wyższą niż na premierę

Plotka: GTA V na PS5 z ceną wyższą niż na premierę
21.09.2020 11:31, aktualizacja: 21.09.2020 11:47

Holenderski Media Markt dodał do swojej oferty "Grand Theft Auto 5" w wersji na Playstation 5. Cena? 74,99 euro. Czyli prawie 350 zł. Za siedmioletnią grę...

"Grand Theft Auto 5" to najbardziej dochodowa gra wszechczasów (na dowód ma siedem rekordów Guinessa z czego sześć dotyczy jej sprzedaży). Jest też jedną z najbardziej kontrowersyjnych. Do tego może pochwalić się piekielnie mocnymi ocenami. I trudno się dziwić. Nawet dziś – siedem lat po premierze, mówimy o grze, z którą mało kto może konkurować.

"GTA 5" to jednak produkcja, która swój debiut zaliczała jeszcze na Playstation 3. Potem wróciła na kolejną generację. I Rockstar nie zamierza na tym poprzestać. Tytuł został zapowiedziany również na Playstation 5 i Xbox Series X/S.

Oczywiście twórcy zapewniają, że otrzymamy wersję rozszerzoną (choć nie wiadomo o co dokładnie) i podkręconą graficznie. A więc 4K, 60 klatek na sekundę i osławiony ray tracing. Mało tego. Wszyscy, którzy posiadają wersję na aktualną generację, dostaną ją ponownie po zakupie PS5. Oprócz tego na wasze konto trafi także 1 mln GTA Cash.

Grand Theft Auto V and Grand Theft Auto Online - Announcement Trailer | PS5

Fajnie? Pewnie, że fajnie. Ale mniej smacznie robi się jeśli "GTA 5" na konsoli  wcześniej nie posiadaliśmy. Wtedy za grę zapłacimy, jak za nowość.

Sprawa stała się głośna w momencie, gdy holenderski Media Markt dodał grę do swojej oferty z ceną 74,99 euro. To okolice 333 zł. Jeżeli tak produkcja zostanie wyceniona w całej Europie, możemy być pewni, że w Polsce trzeba będzie za nią zapłacić 350 zł. Za siedmioletnią grą.

Obraz

I teraz najważniejsze. "Grand Theft Auto 5" rok po premierze trafiło na konsole Playstation 4 i Xbox One. Grę wyceniono wtedy na 260 zł. Komentarz zostawimy wam.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)