Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Plotka: GTA V na PS5 z ceną wyższą niż na premierę

Strona głównaPlotka: GTA V na PS5 z ceną wyższą niż na premierę
21.09.2020 11:31
Plotka: GTA V na PS5 z ceną wyższą niż na premieręPlotka: GTA V na PS5 z ceną wyższą niż na premierę
bDzxZHue

Holenderski Media Markt dodał do swojej oferty "Grand Theft Auto 5" w wersji na Playstation 5. Cena? 74,99 euro. Czyli prawie 350 zł. Za siedmioletnią grę...

bDzxZHtx

"Grand Theft Auto 5" to najbardziej dochodowa gra wszechczasów (na dowód ma siedem rekordów Guinessa z czego sześć dotyczy jej sprzedaży). Jest też jedną z najbardziej kontrowersyjnych. Do tego może pochwalić się piekielnie mocnymi ocenami. I trudno się dziwić. Nawet dziś – siedem lat po premierze, mówimy o grze, z którą mało kto może konkurować.

"GTA 5" to jednak produkcja, która swój debiut zaliczała jeszcze na Playstation 3. Potem wróciła na kolejną generację. I Rockstar nie zamierza na tym poprzestać. Tytuł został zapowiedziany również na Playstation 5 i Xbox Series X/S.

Oczywiście twórcy zapewniają, że otrzymamy wersję rozszerzoną (choć nie wiadomo o co dokładnie) i podkręconą graficznie. A więc 4K, 60 klatek na sekundę i osławiony ray tracing. Mało tego. Wszyscy, którzy posiadają wersję na aktualną generację, dostaną ją ponownie po zakupie PS5. Oprócz tego na wasze konto trafi także 1 mln GTA Cash.

Fajnie? Pewnie, że fajnie. Ale mniej smacznie robi się jeśli "GTA 5" na konsoli  wcześniej nie posiadaliśmy. Wtedy za grę zapłacimy, jak za nowość.

bDzxZHtz

Sprawa stała się głośna w momencie, gdy holenderski Media Markt dodał grę do swojej oferty z ceną 74,99 euro. To okolice 333 zł. Jeżeli tak produkcja zostanie wyceniona w całej Europie, możemy być pewni, że w Polsce trzeba będzie za nią zapłacić 350 zł. Za siedmioletnią grą.

325259482580465628

I teraz najważniejsze. "Grand Theft Auto 5" rok po premierze trafiło na konsole Playstation 4 i Xbox One. Grę wyceniono wtedy na 260 zł. Komentarz zostawimy wam.

bDzxZHuv