Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Plotka: GTA 5 od 14 maja za darmo w Epic Games Store

Strona głównaPlotka: GTA 5 od 14 maja za darmo w Epic Games Store
13.05.2020 14:31
Plotka: GTA 5 od 14 maja za darmo w Epic Games Store
bDKvSsDG

To jeszcze nie jest oficjalna wiadomość, ale wygląda na to, że Epic Games Store szykuje potężne uderzenie.

bDKvSsCZ

Jak donosi "anonimowe, ale bardzo dobrze poinformowane" źródło serwisu Gry-Online od jutra (14 maja) do 21 maja będzie można za darmo pobrać pecetową wersję GTA 5 z Epic Games Store.

Każdy, kto w tym czasie doda produkcję Rockstar do swojego konta, będzie miał do niej dostęp na zawsze. Tak jak jest to w przypadku innych darmowych pozycji od Epic Games Store.

Niby Epic od dawna rozpieszcza gratisami, ale czegoś takiego nikt się raczej nie spodziewał. Wprawdzie GTA V ma już swoje lata, jednak to wciąż tytuł, który obecny jest na listach najlepiej sprzedających się gier.

bDKvSsDb

Paradoksalnie dla Rockstar - bo dla Epic korzyści są oczywiste - taki prezent może mieć swoje plusy. I wcale nie mam tu na myśli umowy i kwot, jakie musiały paść w trakcie dogadywania się obu firm. Darmowym GTA V można przyciągnąć do GTA Online, które do dziś jest stałym i poważnym źródłem zysku.

Współpraca na linii twórcy/wydawca GTA a Epic zapewne uruchomi lawinę plotek w temacie "GTA VI na PC tylko na Epic Games Store". I nic dziwnego, bo po tym ruchu nie wydaje się to aż tak nieprawdopodobne. Oj, chciałbym widzieć miny osób zarządzających Steamem.

bDKvSsDX