Plotka: GTA 5 od 14 maja za darmo w Epic Games Store

Strona głównaPlotka: GTA 5 od 14 maja za darmo w Epic Games Store
13.05.2020 14:31
Plotka: GTA 5 od 14 maja za darmo w Epic Games Store

To jeszcze nie jest oficjalna wiadomość, ale wygląda na to, że Epic Games Store szykuje potężne uderzenie.

Jak donosi "anonimowe, ale bardzo dobrze poinformowane" źródło serwisu Gry-Online od jutra (14 maja) do 21 maja będzie można za darmo pobrać pecetową wersję GTA 5 z Epic Games Store.

Każdy, kto w tym czasie doda produkcję Rockstar do swojego konta, będzie miał do niej dostęp na zawsze. Tak jak jest to w przypadku innych darmowych pozycji od Epic Games Store.

Niby Epic od dawna rozpieszcza gratisami, ale czegoś takiego nikt się raczej nie spodziewał. Wprawdzie GTA V ma już swoje lata, jednak to wciąż tytuł, który obecny jest na listach najlepiej sprzedających się gier.

Paradoksalnie dla Rockstar - bo dla Epic korzyści są oczywiste - taki prezent może mieć swoje plusy. I wcale nie mam tu na myśli umowy i kwot, jakie musiały paść w trakcie dogadywania się obu firm. Darmowym GTA V można przyciągnąć do GTA Online, które do dziś jest stałym i poważnym źródłem zysku.

Współpraca na linii twórcy/wydawca GTA a Epic zapewne uruchomi lawinę plotek w temacie "GTA VI na PC tylko na Epic Games Store". I nic dziwnego, bo po tym ruchu nie wydaje się to aż tak nieprawdopodobne. Oj, chciałbym widzieć miny osób zarządzających Steamem.

Udostępnij:
Komentarze (0)