Please Fix the Road, czyli napraw polskie drogi. Twórca udostępni piracką wersję

Please Fix the Road, czyli napraw polskie drogi. Twórca udostępni piracką wersję

Please Fix The Road
Please Fix The Road
Źródło zdjęć: © Steam
11.05.2022 09:26, aktualizacja: 23.05.2022 13:22

Please Fix the Road, czyli pożycz narzędzia od szwagra i naprawiaj polskie drogi w ramach ustawionego przetargu. Nie musi być dobrze. Najważniejsze, by działało. Twórca udostępni piracką wersję w dniu premiery.

Już w czerwcu zadebiutuje polska gra Please Fix the Road. Jej autor, Ariel Jurkowski, wpadł na niecodzienny pomysł. Deweloper zapewnia, że w dniu premiery udostępni również piracką wersję gry, która będzie grywalna.

Please Fix the Road jawi się jako przyjemna i niezobowiązująca gra logiczna, która ma szansę okazać się wyśmienitym "pożeraczem czasu". Wcielimy się w rolę "budowlańca drogowego z ustawionego przetargu", a naszym zadaniem będzie, jak podpowiada tytuł, naprawa dróg. Na każdym poziomie będziemy dysponować konkretnymi narzędziami, których dystrybutorem jest mityczny szwagier.


Rozgrywka polega na umiejętnym manipulowaniu kafelkami. Właśnie w ten sposób wchodzimy w interakcję z otoczeniem. Nasza droga nie musi być naprawiona w jakimś brawurowym i spektakularnym stylu. Najważniejsze, by działało.

Twórcą tej gry zapewnia, że w dniu premiery, Please Fix the Road pojawi się na platformie Steam, GOG.com, ale też na torrentach, gdzie znajdziemy piracką wersję. Tu warto zaznaczyć, że będzie ona w pełni grywalna, lecz pojawią się kosmetyczne różnice. Autor, w rozmowie z PC Gamer, zaznaczył, że nie będzie gniewać się na ludzi, którzy zdecydują się na piracką wersję. Sam piraciłem gry jako małolat, więc rozumiem - zapewnia deweloper.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)