Please Fix the Road, czyli napraw polskie drogi. Twórca udostępni piracką wersję

Strona głównaPlease Fix the Road, czyli napraw polskie drogi. Twórca udostępni piracką wersję
11.05.2022 09:26
Please Fix The Road
Please Fix The Road
Źródło zdjęć: © Steam

Please Fix the Road, czyli pożycz narzędzia od szwagra i naprawiaj polskie drogi w ramach ustawionego przetargu. Nie musi być dobrze. Najważniejsze, by działało. Twórca udostępni piracką wersję w dniu premiery.

Już w czerwcu zadebiutuje polska gra Please Fix the Road. Jej autor, Ariel Jurkowski, wpadł na niecodzienny pomysł. Deweloper zapewnia, że w dniu premiery udostępni również piracką wersję gry, która będzie grywalna.

Please Fix the Road jawi się jako przyjemna i niezobowiązująca gra logiczna, która ma szansę okazać się wyśmienitym "pożeraczem czasu". Wcielimy się w rolę "budowlańca drogowego z ustawionego przetargu", a naszym zadaniem będzie, jak podpowiada tytuł, naprawa dróg. Na każdym poziomie będziemy dysponować konkretnymi narzędziami, których dystrybutorem jest mityczny szwagier.


Rozgrywka polega na umiejętnym manipulowaniu kafelkami. Właśnie w ten sposób wchodzimy w interakcję z otoczeniem. Nasza droga nie musi być naprawiona w jakimś brawurowym i spektakularnym stylu. Najważniejsze, by działało.

Twórcą tej gry zapewnia, że w dniu premiery, Please Fix the Road pojawi się na platformie Steam, GOG.com, ale też na torrentach, gdzie znajdziemy piracką wersję. Tu warto zaznaczyć, że będzie ona w pełni grywalna, lecz pojawią się kosmetyczne różnice. Autor, w rozmowie z PC Gamer, zaznaczył, że nie będzie gniewać się na ludzi, którzy zdecydują się na piracką wersję. Sam piraciłem gry jako małolat, więc rozumiem - zapewnia deweloper.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)