Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

PlayStation wspiera ruch Black Lives Matter nowym darmowym motywem

Strona głównaPlayStation wspiera ruch Black Lives Matter nowym darmowym motywem
19.10.2020 22:42
PlayStation wspiera ruch Black Lives Matter nowym darmowym motywem
Źródło zdjęć: © Anadolu Agency via Getty Images | Anadolu Agency
bDSloIxy

Nadaj ekranowi głównemu swojej PlayStation 4 osobisty charakter dzięki temu specjalnemu motywowi, aby pokazać wsparcie dla ruchu Black Lives Matter - pisze Sony.

bDSloIwR

Czy się to komuś podoba, czy nie, echa rasowych napięć w Stanach Zjednoczonych nie milkną. I coraz częściej rozchodzą się po branżach kultury powszechnej, dotycząc m.in. także rynku gier.

Po tym, jak poparcie dla ruchu Black Lives Matter, publicznie wyrazili Activision oraz Bungie — odpowiednio, poprzez ekran powitalny w Call of Duty Warzone, a także okolicznościowe emblematy w Destiny 2 — do stawki dołącza kolejny gigant. To Sony, a konkretniej oddział PlayStation.

324824560233284807

Japończycy wydali właśnie poświęcony ruchowi BLM motyw dla PlayStation 4, który każdy posiadacz tej konsoli może pobrać za darmo z PlayStation Store.

bDSloIwT

Technicznie rzecz ujmując, skórka nie jest wyjątkowo imponująca. Ma statyczną konstrukcję i zdominowana jest przez czarne tło, przecięte jedynie charakterystycznymi żółtymi pasami oraz znakiem rozpoznawczym BLM — uniesioną czarną pięścią.

A czy taki manifest spodoba się fanom PlayStation? To już nie mnie oceniać. Za to chętnie przeczytam opinie w komentarzach.

bDSloIxP