PlayStation wspiera ruch Black Lives Matter nowym darmowym motywem

PlayStation wspiera ruch Black Lives Matter nowym darmowym motywem
Źródło zdjęć: © Anadolu Agency via Getty Images | Anadolu Agency
Piotr Urbaniak

19.10.2020 22:42, aktual.: 01.03.2022 14:12

Nadaj ekranowi głównemu swojej PlayStation 4 osobisty charakter dzięki temu specjalnemu motywowi, aby pokazać wsparcie dla ruchu Black Lives Matter - pisze Sony.

Czy się to komuś podoba, czy nie, echa rasowych napięć w Stanach Zjednoczonych nie milkną. I coraz częściej rozchodzą się po branżach kultury powszechnej, dotycząc m.in. także rynku gier.

Po tym, jak poparcie dla ruchu Black Lives Matter, publicznie wyrazili Activision oraz Bungie — odpowiednio, poprzez ekran powitalny w Call of Duty Warzone, a także okolicznościowe emblematy w Destiny 2 — do stawki dołącza kolejny gigant. To Sony, a konkretniej oddział PlayStation.

Obraz

Japończycy wydali właśnie poświęcony ruchowi BLM motyw dla PlayStation 4, który każdy posiadacz tej konsoli może pobrać za darmo z PlayStation Store.

Technicznie rzecz ujmując, skórka nie jest wyjątkowo imponująca. Ma statyczną konstrukcję i zdominowana jest przez czarne tło, przecięte jedynie charakterystycznymi żółtymi pasami oraz znakiem rozpoznawczym BLM — uniesioną czarną pięścią.

A czy taki manifest spodoba się fanom PlayStation? To już nie mnie oceniać. Za to chętnie przeczytam opinie w komentarzach.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)