PlayStation Stars już w Polsce. Wszystko, co musisz wiedzieć

PlayStation Stars już w Polsce. Wszystko, co musisz wiedzieć

PlayStation Star w Polsce
PlayStation Star w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.10.2022 09:41

PlayStation Stars to nowy program lojalnościowy Sony, który już jest dostępny w Polsce. Od dziś użytkownicy mogą rejestrować się do programu przy pomocy PlayStation App i zgarnąć nagrody.

PlayStation Stars to nowy program lojalnościowy, w którym wszyscy użytkownicy konsol PlayStation mogą zdobywać unikatowe nagrody, które są podzielone na dwie kategorie. Pierwsza kategoria to punkty lojalnościowe, a druga to cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie.

Punkty mogą zostać wymienione na fundusze w portfelu PSN lub wybrane produkty z PlayStation Store. Program PlayStation Stars jest dostępny dla wszystkich użytkowników, ale abonenci PlayStation Plus będą dodatkowo otrzymywać punkty lojalnościowe za zakupy w PlayStation Store.

PlayStation Stars zadebiutował na rynkach azjatyckich 29 września. Następnie, 5 października trafił na terytoria Ameryki Północnej i Południowej. Teraz ma miejsce ostatnia faza wprowadzenia programu, który trafił do użytkowników z Europy, Australii oraz Nowej Zelandii. Tym samym program PlayStation Stars jest już dostępny na całym świecie.

W tym miejscu warto przypomnieć o zaktualizowanej ofercie PS Plus Extra i PS Plus Premium. Subskrybenci odbiorą w październiku wyjątkowe gry, w tym udany polski horror The Medium. Pojawiają się również pozytywne sygnały, sugerujące, że dostępność konsol znacząco się poprawi.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)