PlayStation Move nad polskim morzem już 16 lipca

PlayStation Move nad polskim morzem już 16 lipca
marcindmjqtx

13.07.2010 17:27, aktual.: 07.01.2016 15:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Informowaliśmy już o starcie SingStar Tour, ale to nie koniec atrakcji, jakie na wakacje przygotowało Sony. Dziś firma poinformowała, że od najbliższego weekendu PlayStation będzie gościło również w miasteczkach Projektu Plaża telewizji TVN. Dzięki temu wczasowicze będą mogli jeszcze przed premierą wypróbować Move oraz wziąć udział w konkursie SingStar, w którym do wygrania jest nagranie własnej piosenki. Polski oddział Sony znowu pokazuje, że wie jak promować markę. Nawet w pozornie niekonsolowych okolicznościach przyrody. Pełną treść informacji prasowej znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Imprezy Projektu Plaża będą tego lata jednymi najgorętszymi miejscami w polskich kurortach. Wyjątkowa rozrywka PlayStation oraz  bliskość gwiazd muzyki i telewizji - to główne atrakcje, które będą czekać co weekend na gości Miasteczka Projektu Plaża i widzów TVN. Start już 16 lipca!

Wszyscy, którzy odwiedzą imprezy plenerowe Projektu Plaża lub wezmą udział w zabawie przed ekranami telewizorów, jako pierwsi będą mieli możliwość zapoznania się z najbardziej oczekiwaną premierą roku w branży rozrywkowej: kontrolerem ruchu PlayStation Move. Dodatkowo dla wszystkich tych, którzy wierzą w swoje siły i wokalne możliwości, przygotowany został konkurs „Zostań Gwiazdą Singstar”. Dla zwycięzcy zostanie napisana piosenka, nagrany teledysk oraz zapewniona promocja w mediach - tak jak dla prawdziwej gwiazdy muzyki.

Gwiazdą SingStar będzie mogła zostać osoba, która odwiedzi namiot SingStar w Miasteczku Projektu Plaża i zaprezentuje najlepsze wykonanie jednego z przebojów SingStar. W każdej lokalizacji Projektu Plaża wyłaniana będzie trójka finalistów. Spotkają się oni w Wielkim Finale by walczyć o nagrodę główną - nagranie i profesjonalną promocję własnego teledysku do specjalnie napisanej piosenki. Dla tych, którzy nie zawitają do Miasteczka Projektu Plaża, istnieje możliwość wzięcia udziału w konkursie przez Internet - odwiedzając stronę www.zostangwiazdasingstar.pl.

Równie wielką atrakcją Projektu Plaża będzie drugi namiot PlayStation, w którym PlayStation udostępni PlayStation Move. Rewolucyjny kontroler ruchu trafi do rąk graczy już tego lata, pomimo, że jego polska premiera w pełnej odsłonie planowana jest we wrześniu! PlayStation Move to niezwykła precyzja rozpoznawania ruchów gracza, bezkonkurencyjna orientacja w trzech wymiarach, a także wiele innych wyjątkowych możliwości, które polscy gracze poznają po raz pierwszy podczas tegorocznego Projektu Plaża.

Kalendarz Projektu Plaża 2010:

16. - 18. lipca:  Darłowo

23 - 25. lipca: Ustka

30. lipca - 1. sierpnia:  Mielno

6. - 8. Sierpnia: Kołobrzeg

13 - 15. Sierpnia: Giżycko

Opracował Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)