PlayStation League właśnie wystartowała

PlayStation League właśnie wystartowała20.04.2018 20:13
PlayStation League właśnie wystartowała
Joanna Pamięta - Borkowska

Na murawie, w kabinie kierowcy, a może w budynku? Kto komu w jakim stylu wkopie - o tym dowiemy się już dziś.

Niedawno mieliście okazję przeczytać tekst Krzysztofa Kempskiego o przyszłości FIFY według Andrew Wilsona. Pod koniec wspominał on o zbliżających się Mistrzostwach Świata. W nawiązaniu do tego informuję, że dziś wystartowały rozgrywki PlayStation League rozpisane na pięć sezonów.

Tegoroczna edycja będzie się nieco różnić od poprzednich. Po pierwsze, przedstawiona zostanie nowa formuła rozgrywania turniejów finałowych, kończących każdy z pięciu sezonów. Osoby, które dotrą do finałów zmierzą się ze sobą w specjalnie przygotowanych rozgrywkach off-line.

Kibice będą mogli oglądać potyczki podczas codziennych relacji na żywo, dostępnych na Twitchu Playstation, zaś relacje owe będą komentowane przez popularnych streamerów. Jednak nie samymi meczami człowiek żyje - widzowie otrzymają szanse wygrania atrakcyjnych nagród. Z nowości kosmetycznych warto wspomnieć o tym, że strona PlayStation League otrzymała nowy interfejs oraz możliwość oglądania bezpośrednio na niej transmisji na żywo z meczów.

Podczas pierwszego sezonu odbędą się turnieje FIFA 18, Gran Turismo: Sport oraz Rainbow Six Siege. Obecnie trwają mecze FIFA 18.

Aby spróbować swych sił w rozgrywkach wystarczy posiadać PS4 albo PS4 Pro, grę oraz członkostwo PlayStation Plus. No i być świetnym graczem.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)