Playstation 5 w cenie dobrego samochodu. Znajdą się chętni na konsolę, dosłownie, ze złota?

Playstation 5 w cenie dobrego samochodu. Znajdą się chętni na konsolę, dosłownie, ze złota?

Playstation 5 w cenie dobrego samochodu. Znajdą się chętni na konsolę, dosłownie, ze złota?
08.09.2020 19:36

Złotych modeli jest kilka. Najdroższy? Prawie 41 tys. złotych. Najtańszy? Niecałe 39,5 tys. złotych. Dylemat - kupować czy nie - pozostawiamy wam.

Wśród miłośników gier nadszedł wyczekiwany dzień – po wielu miesiącach spekulacji poznali datę premiery oraz cenę nowych konsol. Sęk w tym, że tylko jednego producenta. Wiemy ile zapłacimy za Xbox Series X i Xbox Series X. Co z Playstation 5? Kilka modeli też można już zamawiać.

Nie jest to jednak model seryjny. Co gorsza, nie jest to też model na każdą kieszeń. Tak, jak za konsolę Xbox Series X zapłacimy  1349 zł, tak na złote (tak, dobrze przeczytaliście) Playstation 5 trzeba wysupłać około 40 tysięcy złotych!

Jak już pisałem, nie jest to zwyczajny model konsoli. Do wyboru mamy: PS5 w 24-karatowym złocie, PS5 w różowym złocie oraz PS5 w platynie. Ceny? Złapcie się mocno. Kolejno: 8099 funtów brytyjskich (ok. 39 960 zł), 8199 funtów (ok. 40 453 zł) i 8299 funtów (ok. 40 947 zł).

Za drogo? Są też modele nieco tańsze. Choć słowo tańsze nie do końca oddaje faktyczny stan rzeczy. Mamy bowiem do wyboru również konsolę Playstation 5 Digital Editio, czyli podobnie, jak w przypadku Xbox Series X, model pozbawiony jakiegokolwiek napędu płyt. I tu za wersję w 24-karatowym złocie zapłacimy już "jedyne" 7999 funtów, czyli ok. 39 467 zł.

Pozostałymi wersjami ich cenami nie będziemy was katować. Na otarcie łez zostają złote słuchawki za niecałe 400 funtów…

Wszystkiemu winien brytyjski sklep TrulyExquisite, specjalizujący się w ekstremalnie luksusowych modelach urządzeń. W ich portfolio znajdziecie smartfony, zegarki, a nawet buty. W skrócie: rzeczy dla obrzydliwie bogatych ludzi. Strzelamy, że ich stałymi klientami są piłkarze albo raperzy. I to raczej nie z Polski.

Jeżeli jednak stać was (czego wam drodzy czytelnicy z całego serca życzymy) na taki zakup, to radzimy się spieszyć. Nakład jest wyjątkowo limitowany, a przedsprzedaż rusza 10 września. Powodzenia!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)