PlayStation 4 na E3? Sony dementuje podwójnie

PlayStation 4 na E3? Sony dementuje podwójnie
marcindmjqtx

11.01.2012 10:20, aktual.: 05.01.2016 16:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

E3 z prezentacjami trzech konsol przyszłej generacji, to byłoby coś. O ile występ WiiU jest przesądzony, a Microsoft wciąż siedzi cicho, to Sony jasno daje do zrozumienia, że na PlayStation 4 jest jeszcze za wcześnie.

Andrew House raczej nie bawi się z graczami w ciuciubabkę stwierdzając:

Nie sądzę, byśmy w obecnej chwili w ogóle zastanawiali się nad rozmowami o przyszłej konsoli. Chodzi oczywiście o dzielenie się informacjami z opinią publiczną, bo prace nad konsolą na pewno już trwają. Sam House ma kilka przemyśleń. Jego zdaniem na "cloud gaming" na konsolach jest jeszcze dużo za wcześnie, a i cyfrowa dystrybucja póki co nie jest idealnym rozwiązaniem.

Fizyczny nośnik to wciąż najlepsza droga dla użytkowników. Przesłanie Housa jest jednak jasne - na PlayStation 4 jest jeszcze za wcześnie.

Potwierdza to Kaz Hirai, który poproszony o skomentowanie słów House'a potwierdził jego słowa:

Andy ma w zupełności rację, nie zamierzamy ogłaszać nic na E3[...]Zawsze mówiłem, że cykl życia PS3 wyniesie 10 lat i nie ma żadnego powodu, by to zmieniać. Sami widzicie, że w zasadzie nie ma tu z czym dyskutować. Andrew House i Kaz Hirai zaprzeczają, jakoby PlayStation 4 miało zostać zapowiedziane na tegorocznym E3. Wcześniejsze plotki możemy więc wrzucić do śmietnika. Ciekawe, co na to szefowie Microsoftu. Z pewnością nie będziemy musieli długo czekać na kolejne przecieki.

[via Kotaku, CVG, WSJ]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)