Plany rozwoju Home

Plany rozwoju Home
marcindmjqtx

06.09.2009 14:02, aktual.: 11.01.2016 17:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas pokazu na japońskiej konferencji CESA, Masami Kando z SCE zaprezentował dwa ciekawe projekty, które mogą wskazywać w jakim kierunku będzie się rozwijać Home.

Z wymienionych ciekawostek zaprezentowano:

  • bezpośredni dostęp do PS Store. Pozwoli to np. na nie wychodzenie z domu, aby pobrać najnowsze dema czy dodatki. W przypadku wersji demonstracyjnych pozwalających na grę online będzie można stworzyć sesję bezpośrednio w Home.
  • Pokazano dwa tech dema, które ilustrują nad czym pracuje obecnie Sony, jeśli chodzi o Dom Playstation:
    • pierwsze pozwalało na odtwarzanie sieciowego radia, podcastów oraz reklam telewizyjnych na wirtualnej Bravii. Wszystkie te elementy będzie można oglądać wspólnie ze znajomymi.
    • drugie to wirtualne zwierzątko - robot, który będzie czekał na nas w domu. Poruszałby się on samemu, reagował na nasze zawołania, można by się z nim bawić itd. Przygotowanie dema wirtualnego zwierzątka zajęło raptem 5 dni.

Oba te tech dema mogą się ostatecznie nawet nie znaleźć w Home, ale pokazuje to jasno, że Sony nie chce rezygnować z usługi, a wciąż ją rozwijać i to w większy sposób, niż tylko dodając możliwość rzucania kostką (wielka zapowiedź tegorocznego gamescomu).

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)