Pixel Heaven 2020 odbędzie się, ale tylko w formie online. I w innym terminie.

Pixel Heaven 2020 odbędzie się, ale tylko w formie online. I w innym terminie.

Pixel Heaven
Pixel Heaven
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Barnaba Siegel
03.11.2020 13:52, aktualizacja: 01.03.2022 14:37

Niestety, nieuniknione nadeszło. Gdy znów zamykane są restauracje i imprezy, Pixel Heaven nie będzie możliwe do zorganizowania w tradycyjnej formule. Ale Robert Łapiński nie zrezygnował z edycji 2020 i przenosi ją do sieci.

Pierwotnie Pixel Heaven miało się odbyć w maju. Organizator przełożył jednak imprezę na jesień. Gdyby odbyła się w "pierwotnym drugim terminie", czyli między 2-4 października, wszystko doszłoby do skutku. Potrzebny był jednak dodatkowy czas na przygotowania i ostateczna data imprezy została ustalona na 13-15 listopada.

Od parunastu dni wydawało się jasne, że Pixel Heaven nie dojdzie do skutku. Robert Łapiński walczy jednak dalej i przenosi wszystko do sieci. Ale tu ponownie potrzebna będzie zmiana listy atrakcji i terminu.

8. edycja Międzynarodowego Festiwalu Gier Pixel Heaven 2020 przenosi się do sieci. W związku z szalejącą pandemią zdecydowaliśmy o przeprowadzeniu tegorocznej edycji Festiwalu w trybie on-line. Do końca liczyliśmy, że uda się nam mimo trudnej sytuacji przeprowadzić wydarzenie w trybie stacjonarnym. Dłużej jednak czekać nie możemy i nie możemy trzymać Was w niepewności. Impreza nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 13 – 15 listopada 2020 r. w halach MIŃSKA 65. Przenosimy się do sieci i wkrótce poinformujemy o nowej dacie, dokładnej formule i programie pierwszej edycji Pixel Heaven Online.

Tak informuje organizator w komunikacie na Facebooku. Do końca opcja online traktowana była jako ostateczność. Nie chodzi tylko o sam komfort organizacji w realu, ale też wiążące się z taką decyzją kwestie finansowe, dotykające wszystkich organizatorów imprez.

Pixel Heaven 2020 - impreza online


"Szkoda wielu ustaleń z wyjątkowymi gośćmi, którzy mieli nas odwiedzić. Porozmawiamy z niektórymi z nich on-line, a inni przyjadą do nas jak już minie zaraza. Szczególnie żałuje tej sytuacji Jussi Koskela, twórca serii Ski Jump (czyli popularnego u nas 'Małysza'), który planował podczas Pixel Heaven zaprezentować nową odsłonę gry. Mieliśmy gotowy plan, żeby zrobić wokół tego naprawdę spore zamieszanie..." - pisze dalej Łapiński.

Nad szczegółami nowej edycji zespół wciąż pracuje, szczegóły mają pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

A co z tymi, którzy już kupili bilety? Tu pełna odpowiedź:

CO Z ZAKUPIONYMI KARTAMI WSTĘPU NA FESTIWAL PIXEL HEAVEN 2020? Dla wszystkich osób, które dotychczas nabyły karty wstępu mamy dwa rozwiązania: 1. Zwrot środków – w tym celu prosimy o e-mail z potwierdzeniem zakupu (biletem) na adres hello@pixel-magazine.com 2. Nabyta karta wstępu zachowuje ważność na kolejną edycję Festiwalu Pixel Heaven (planowany termin to weekend w pierwszej połowie czerwca 2021) i oczywiście uprawnia do udziału w tegorocznej edycji online. Koszulki i inne gadżety dostarczymy pocztą. Ponadto każda osoba, która zdecyduje się na to rozwiązanie, otrzyma od nas wyjątkowy prezent: dostęp do pełnego archiwum magazynu PIXEL w formacie PDF (numery 1 – 65). To łącznie ponad 8000 stron o wartości 643,50 PLN – doskonała okazja do uzupełnienia lub rozpoczęcia kolekcji! W przypadku takiej decyzji, nic nie musicie dodatkowo robić. Nie ukrywamy, że rekomendujemy i z góry dziękujemy za skorzystanie właśnie z tej opcji.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)