Piotrek przewidział: gry z Xboksa na różnych urządzeniach

Dziś dowiedzieliśmy się, że być może Windows 8 pozwoli na uruchamianie gier przeznaczonych Xboksa - ciekawe, że w tym kierunku skręciła też dyskusja w ostatniej Polygadce - posłuchajcie.

Rozmawialiśmy o tym, że Nintendo wyskoczyło z nową konsolą przed szereg i o tym czym mogłyby różnić się nowe konsole, te z następnej generacji. Wtedy Piotrek wysnuł wizję, że Microsoft zajmie się tylko dystrybucją Live'a, platformy do gier i multimediów zaś na tworzenie sprzętu do uruchamiania go, będzie udzielał licencji:

Czyżby pierwszym takim podejściem miałby być Live na pecetach?

Paweł Kamiński

P.S. Zdjęcie to projekt nieistniejącego Xboksa Universal autorstwa ruthera.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ