Pierwszy zwiastun Powers - serialu kręconego specjalnie dla PlayStation Plus [AKTUALIZACJA]

Strona głównaPierwszy zwiastun Powers - serialu kręconego specjalnie dla PlayStation Plus [AKTUALIZACJA]
14.10.2014 21:25
Pierwszy zwiastun Powers - serialu kręconego specjalnie dla PlayStation Plus [AKTUALIZACJA]
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Sony pozazdrościło konkurencji i również nakręciło swój serial. Zapowiada się bardzo obiecująco.

Jeśli czytacie komiksy, to Powers z pewnością nie umknęło Waszej uwadze. Reszcie przypomnę, że seria ta opowiada o specjalnym oddziale policji zajmującym się walką z przestępstwami popełnianymi przez superbohaterów. To nie jest historia dla dzieci. Szczęśliwie, zwiastun serialu również to potwierdza. I mam tutaj na myśli kategorię wiekową, w której krew i latające flaki nikomu nie przeszkadzają.

Powers to pierwsze show wyprodukowane przez Sony, które powstaje wyłącznie dla konsolowej usługi PlayStation Network. Japończykom marzy się zapewne sukces pokroju House of Cards, ale czy jest to możliwe, przekonamy się po pierwszym odcinku. Serial trafi do amerykańskich abonentów PS+ już w grudniu tego roku. Niestety, ale nie mamy informacji czy, a jeśli, to kiedy, serial pojawi się w Polsce.

[AKTUALIZACJA]

Tak jak obiecałem, skontaktowaliśmy się z polskim oddziałem Sony Computer Entertainment, aby uzyskać informacje dotyczące dostępności serialu na terenie naszego kraju. Cały komentarz zamknął się w jednym zdaniu:

Na chwilę obecną nie mamy komentarza w tej sprawie. Pozostaje więc czekać na rozwój wydarzeń i mieć nadzieję, że Powers znajdzie jednak drogę do Polski.

[Źródło: Kotaku]

Oskar Śniegowski

326940830139570218
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)