Pierwszy sezon Diablo 3 rozpocznie się jutro. A aktualizacja już jest

Pierwszy sezon Diablo 3 rozpocznie się jutro. A aktualizacja już jest

Pierwszy sezon Diablo 3 rozpocznie się jutro. A aktualizacja już jest
marcindmjqtx
28.08.2014 10:27, aktualizacja: 05.01.2016 15:31

Na konsole dopiero co trafiło Diablo 3: Ultimate Evil Edition, a tymczasem posiadacze wersji pecetowej mogą cieszyć się z pierwszej dużej aktualizacji od premiery Reaper of Souls.

O aktualizacji 2.1.0 pisaliśmy już przy okazji jej zapowiedzi. Przypomnijmy, że najważniejsza nowość to opcjonalny tryb sezonowy. W jego ramach gracze co pewien czas zaczynać będą zupełnie od zera (bez rozwiniętych rzemieślników, poziomów mistrzowskich i tak dalej). W zamian za to będą mieć szanse na specjalne wyzwania i nagrody - przedmioty legendarne, zestawy transmogryfikacji, a także nowe osiągnięcia - "podboje". Razem z trybem sezonowym pojawią się także tabele wyników. Pierwszy sezon rozpocznie się już jutro, w piątek, 29 sierpnia. Gdy dobiegnie końca, wszelkie przedmioty, złoto czy doświadczenie w ramach poziomów mistrzowskich uzyskane w nim przejdzie na postaci niesezonowe.

Oprócz tego w Diablo 3 pojawiły się Głębokie Szczeliny. Ukończenie Szczeliny Nefalemów w określonym czasie pozwala na przejście na kolejny - trudniejszy - poziom. I tak w nieskończoność. Z tą nowością także powiązane są tabele wyników.

A ci, którzy walczyć będą w Szczelinach, będą mieć szansę na zobaczenie nowego otoczenie - rynsztoków. Pierwotnie miało ono pojawić się w dodatku, ale ostatecznie do niego nie trafiło. Twórcy postanowili wykorzystać je teraz.

Więcej szczegółów na temat nowości w pecetowym Diablo 3 można znaleźć na poniższym filmiku:

[Źródło: Battle.net]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)