Pierwszy "promocyjny" dodatek do DriveClub zyskał swój zwiastun

Strona głównaPierwszy "promocyjny" dodatek do DriveClub zyskał swój zwiastun
22.11.2014 11:20
Pierwszy "promocyjny" dodatek do DriveClub zyskał swój zwiastun
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Ekstrawagancki X-bow R, niepozorne Renault i stylowe BMW, to tylko część gwiazd pojawiających się na scenie.

Żeby nie rozwodzić się zbytnio i nie kopać leżącego, po prostu streszczę całą dotychczasową historię DriveClub jednym zdaniem. Nie wszystko poszło po myśli Evolution Studios. Niezadowolenie graczy rosło z każdym dniem i próby załagodzenia sytuacji zaowocowały obietnicą udostępnienia za darmo dodatków, które początkowo miały być płatne. Zwiastun pierwszego z nich właśnie debiutuje w sieci.

Ignition Expansion Pack pojawi się jeszcze w tym miesiącu i wzbogaci grę o jedenaście wyścigowych wyzwań, pięć trofeów oraz tyle samo nowych samochodów. Wszystkie osoby, które kupiły pełną wersję DC, już niedługo będą mogły zasiąść za kierownicą:

  • W Motors Lykan Hypersport
  • BMW M4
  • Renault Twin'n'run
  • Caterham SP/300.R
  • KTM X-bow R

Mimo iż zdaniem twórców coraz mniejszy procent graczy ma problemy z otrzymaniem właściwego doświadczenia płynącego z gry, to darmowa (dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus) odsłona  wciąż nie jest dostępna, a data jej premiery pozostaje tajemnicą. Miejmy nadzieję, że ten kabaret zakończy się jeszcze w tym roku i 2015 upłynie pod znakiem produkcji o rzeczywiście wysokiej jakości.

[Źródło: VG247]

Oskar Śniegowski

326977114694309930
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)