Pierwszy odcinek Life is Strange 2 do pobrania za darmo

Pierwszy odcinek Life is Strange 2 do pobrania za darmo

Pierwszy odcinek Life is Strange 2 do pobrania za darmo
18.09.2020 08:11, aktualizacja: 18.09.2020 11:47

Nie trzeba być wielkim fanem tego rodzaju produkcji. Warto po prostu dać jej szansę. Nie kosztuje to nic, a może się spodobać.

Studio Dontnod umie opowiadać historię. Fenomenalną robotę zrobili przy okazji pierwszego "Life is Strange", z drugim… No cóż, z drugim bywało różnie, ale głównym problemem nie była zawartość gry, a sposób jej dystrybucji, gdzie premiera kolejnego odcinka odbywała się co kilka miesięcy. A to z kolei sprawiło, że historia wydawała się koszmarnie rozwleczona. Do tego po prostu ulatywała z pamięci.

Ale, jak mawiają, za darmo to i ocet słodki, więc teraz możecie przekonać się o tym sami. Pierwszy odcinek "Life is Strange 2" jest bowiem dostępny. I to zarówno na pecetach, jak i Playstation 4 oraz Xbox One. Bez abonamentów czy innych ukrytych opłat.

"Life is Strange 2" opowiada historię dwóch nastoletnich braci: Seana i Daniela, którzy zmuszeni się do ucieczki. W obawie przed policją muszą się ukrywać. Podróż nie będzie łatwa, a jej celem jest Meksyk.

Life is Strange 2 | Episode 1 Accolades Trailer | PS4

W tle, jak to u Dontnod: trudne wybory, nieoczywiste postaci, postawienie na emocje (niekoniecznie rozgrywkę), a gdzieś na trzecim planie majaczy polityczny komentarz Ameryki. No i oczywiście paranormalne zjawiska.

Całość zamyka się w pięciu odcinkach i bezpłatnym prologu. Miłośnicy slow gamingu powinni być zachwyceni.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)