Pierwszy dodatek do StarCrafta II najwcześniej w 2012 roku?

Pierwszy dodatek do StarCrafta II najwcześniej w 2012 roku?
08.10.2010 16:02
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Przypomnijmy - tryb dla jednego gracza w StarCraft II podzielony został na trzy obszerne części, po jednej dla każdej z ras. Pierwsza, Wings of Liberty, to oczywiście ta gra, która premierę miała parę miesięcy temu. Kiedy możemy spodziewać się następnych? Oj, nieprędko...

Greg Canessa, dyrektor projektu Battle.net, mówiąc o jego przyszłości, wygadał się poniekąd, że do premiery Heart of the Swarm, pierwszego rozszerzenia do StarCrafta II, zostało około osiemnastu miesięcy.

Jeśli więc wierzyć jego słowom, dodatek ukazałby się gdzieś w okolicach marca bądź kwietnia 2012 roku. No cóż, miłośnicy Kerrigan będą musieli jeszcze trochę poczekać... A pamiętajcie, że potem czeka nas jeszcze jedno rozszerzenie - skupiające się na Protossach Legacy of the Void. Kiedy w takim razie możemy się go spodziewać, przy takim rozstrzale dwóch pierwszych części? W 2014 roku? I Starcraft III na dwudziestolecie serii, w 2018 roku?

Cholera, nagle poczułem się staro...

Wracając do tematu, Blizzard nie komentuje słów Canessy. Oficjalne stanowisko brzmi: "Heart of the Swarm nie ma jeszcze daty wydania".

Zwróćcie uwagę także na to, że jeśli faktycznie dodatek do SC2 ukaże się dopiero w 2012 roku, to Blizzard zostanie w 2011 roku bez żadnej premiery. Czyżby było to już miejsce dla Diablo III?

[via Gamespot]

Tomasz Kutera

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)