Pierwsze wieści o Fallout 4! Czy gra będzie się toczyć w Bostonie?

Pierwsze wieści o Fallout 4! Czy gra będzie się toczyć w Bostonie?
marcindmjqtx

20.08.2012 12:15, aktual.: 05.01.2016 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To byłaby już druga, po Assassin's Creed 3, gra osadzona w tym mieście w ciągu kilku (prawdopodobnie) lat. Źródło tych plotek jest jednak na razie dość dyskusyjne.

Na Reddicie pojawił się wątek, w którym pewien użytkownik zasugerował, że Fallout 4 będzie się toczyć w Bostonie. Jego zdaniem Bethesda pojawił się ostatnio w tym regionie i zaczęła zbierać dane na jego temat. Podobno połączyła w tym celu siły z Massachusetts Institute of Technology. Te plotki mogą być jednak zupełnie fałszywe. Twórca tego wątku na forum nie podał swojej tożsamości ("może jestem pracownikiem MIT, a może nie), z obawy przed... utratą pracy. Cóż, gry wideo mają swoje sekrety.

Znaleźli się jednak także inni użytkownicy Reddita, którzy również potwierdzili wiadomości o Bethesdzie zbierającej dane w okolicach Bostonu.

Co powiecie na Fallout 4 osadzony w tym mieście? To by oznaczało kontynuację wątków rozpoczętych w trzeciej części, a nie tych, które najpierw stworzono na potrzeby dwóch pierwszych, a potem rozwinięto w New Vegas. Prywatnie wolałbym jednak zachodnie wybrzeże...

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)