Pierwsze wieści o Darkspawn Chronicles - najnowszym dodatku do Dragon Age`a

Pierwsze wieści o Darkspawn Chronicles - najnowszym dodatku do Dragon Age`a
05.05.2010 23:00
Pierwsze wieści o Darkspawn Chronicles - najnowszym dodatku do Dragon Age`a
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Wygląda na to, że po obszernym Przebudzeniu BioWare powraca do idei typowego DLC. Właśnie zapowiedziano kolejne, znacznie mniejsze rozszerzenie do Dragon Age'a, zatytułowane Darkspawn Chronicles.

Tym razem nasz heros, którego rolę rozszyfrowuje się jako Oswobodziciel Świata i Opiekun Łkających, będzie mógł sobie odpocząć. Według alternatywnej historii zaprezentowanej w dodatku, bohater umiera, a na bitwę pod Denerim Szarzy Strażnicy ruszają pod wodzą Alistaira. My zaś staniemy po drugiej stronie barykady, w skórze jednego z Pomiotów. Naszym zadaniem będzie pokierowanie oddziałem złożonym z wszelakiej maści Mrocznych Pomiotów oraz przechylenie szali zwycięstwa na stronę sługusów Arcydemona.

Dodatek ukaże się już 18 maja, będzie kosztował 400 MSP, czyli niespełna 20 złotych. Ponadto, wraz z rozszerzeniem, dostaniemy dostęp do epickiego przedmiotu Pomiotów. O polską cenę tego DLC zapytaliśmy rodzimy oddział EA.

Niestety, pod znakiem zapytania stoi czas, który należy poświęcić na ukończenie Darkspawn Chronicles. Tym niemniej, za tę cenę można zagrać. Dialogi zapewne nie będą zbyt rozbudowane, ale zawsze to jakaś odmiana. A jak Wam podoba się pomysł pokierowania Pomiotami?

Kamil Bogusiewicz

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)